Aké výhody má nerezová fľaša na vodu?

V našej ponuke MyBottle nájdete fľaše na vodu rôznych materiálov, ktoré sa od seba odlišujú mnohými vlastnosťami. Nerezová fľaša na vodu je unikátna a v porovnaní s inými, má viacero výhod. Prečo sa oplatí investovať do nerezovej fľaše na vodu a aké sú jej výhody? 

 mceclip0-81

  1. Nerezová fľaša drží chlad aj teplo 

 Veľkou výhodou nerezovej fľaše je schopnosť udržania správnej teploty nápoja. V prípade horúcich nápojov ostáva nápoj teplý, v prípade studených nápojov sa ich obsah nezohrieva. Vhodné sú preto nielen na vodu, ale aj kávu, či ľadový osviežujúci nápoj. 

 

  1. Koniec plesniam a baktériám 

Fľaše z nehrdzavejúcej ocele neobsahujú žiadne chemikálie a toxíny, takže pitie z nich je úplne bezpečné. Materiál je tiež odolný voči hrdzi, škvrnám a korózii, čím predlžuje životnosť fľaše. Nerezové fľaše pomáhajú aj v boji proti plesniam a baktériám, ktoré sa vo fľaši nemajú kam ukryť. 

 

  1. Žiadne chute z predchádzajúcich nápojov

Už sa vám niekedy stalo, že ste si kúpili napríklad ľadový čaj v plastovej fľaši, a keď ste si do nej po vypití na druhý deň naliali vodu, cítili ste z nej chuť ľadového čaju? Nevýhodou plastových fliaš je, že v niektorých prípadoch zanechávajú chute nápojov, ktoré môžete pri ďalšej konzumácii cítiť. Kvalitné nerezové fľaše nezachovávajú žiadne nechcené arómy a chute. Pri pití vody z nerezovej fľaše si tak môžete byť istý jej lahodnou chuťou. 

 

  1. Recyklácia nerezovej fľaše 

 Využívanie fľaše na vodu, ktorú so sebou môžete nosiť kamkoľvek miesto neustáleho kupovania balenej vody, výrazne prispieva k zlepšeniu stavu životného prostredia. Používanie nerezovej fľaše znižuje množstvo plastových fliaš a následnú tvorbu odpadu. Veľkou výhodou nerezovej fľaše je nehrdzavejúca oceľ, ktorú je možné recyklovať, aj keď už nie je použiteľná. 

7280_Skittle bottle mini_yellow & white wink_LIFESTYLE 2_low res

  1. Nerezová fľaša má dlhú životnosť 

Výhody materiálu nerezovej fľaši nespočívajú len v možnosti jeho recyklácie, ale tiež jej odolnosti. Nehrdzavejúca oceľ je prirodzene veľmi odolná voči nárazom a známkam opotrebovania. V prípade pravidelného čistenia fľaše a vhodne zvolenej starostlivosti vám môže nerezová fľaša slúžiť desiatky rokov

  1. Jednoduché čistenie

Čistenie nerezovej fľaše je veľmi jednoduché, stačí vám len teplá voda a jar. V prípade, že vlastníte umývačku riadu, nerezovú fľašu môžete nechať umyť aj v nej. Nerezové fľaše sú vyrobené z kvalitného nerezu a prvé opotrebenie uvidíte až po niekoľkých rokoch. 

 

  1. Dizajn si zamilujete 

 Veľkou výhodou nerezových fliaš je ich bohatá ponuka, z ktorej si vyberie naozaj každý. Hravým dizajnom a netradičným tvarom vás prekvapia termofľaše značky Lund London. V ponuke nájdete aj množstvo fliaš pre deti a do školy.  Elegantný dizajn vás určite zaujme pri značke Joseph Joseph. Dostupné sú aj športové, či filtračné nerezové fľaše rôznych veľkostí.

nerezová fľaša Lund London

  1. Fľaša na vodu šetrí vaše peniaze 

Poslednú výhodu, ktorú nesmieme zabudnúť spomenúť je práve šetrenie peňazí. V prípade, že budete so sebou budete nosiť fľašu na vodu, vyhnete sa zbytočnému kupovaniu balenej vody a míňaniu peňazí. Tento fakt sa netýka len nerezových fliaš, ale aj plastových a sklenených, ktorých používaním prispievate aj k trvalej udržateľnosti.  

 

Vyberte si z bohatej ponuky nerezových fliaš aj vy. Kúpou pomôžete ochrane životného prostredia, prispejete k trvalej udržateľnosti, obmedzíte spotrebu plastových fliaš a zároveň získate štýlový doplnok, ktorý sa postará o váš pitný režim.

 

Zdroje: 

https://waterbottle.io/stainless-steel-water-bottle/ 

https://healthyhumanlife.com/blogs/news/10-stainless-steel-water-bottle-benefits 

 

Autor: 

Dáša Uherková

 

Späť do obchodu