Prečo si kúpiť fľašu?

Aké sú výhody nákupu na MyBottle a prečo by si si mal kúpiť vlastnú opakovane použiteľnú fľašu?

 

  • Šetríš peniaze:

Podľa viacerých štúdií vieš s opakovane použiteľnou fľašou za jeden jediný rok ušetriť viac ako 300 Eur. Investícia do opakovane použiteľnej fľaše sa ti vráti už o pár týždňov.

 

  • Šetríš prírodu:

Kúpou opakovane použiteľnej fľaše eliminuješ používanie jednorázových plastov, pomáhaš znižovať množstvo CO2 vo vzduchu, a tiež znečisťovanie našej planéty.

 

  • Budeš konečne dodržiavať pitný režim:

Neveríš? Existujú štúdie, ktoré zistili, že ak si si už kúpil vlastnú fľašu, tvoje svedomie (a úcta k peniazom) ti nedalo nechať ju len tak odpočívať, a tak ju budeš používať. Dobre, možno také štúdie neexistujú, ale dáva to logiku nie? :D

 

  • Prispievaš k zdravšiemu životnému štýlu:

Je vedecky dokázané, že dodržiavanie pitného režimu je jedna z najdôležitejších a zároveň najjednoduchších vecí, ktoré môžeš pre seba a svoje zdravie spraviť. Neveríš? Prečítaj si o tom viac v našom blogu.

 

  • Pekný dizajnový doplnok:

Spolupracujeme s dlhoročnými a trvalo udržateľnými svetovými spoločnosťami, ktoré prinášajú na trh technologicky aj materiálovo pokročilé fľaše. Všetky produkty, ktoré ponúkame sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov so zreteľom na kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn, čím sa prirodzene stávajú aj tvojim štýlovým doplnkom.

 

  • Časť z tvojho nákupu ide na dobrú vec:

Vďaka partnerstvám v rôznych environmentálnych neziskových organizáciách a ekologických projektoch, (1% for the Planet., EcologiorgGiving Back a ďalších), venujeme časť tvojho nákupu na financovanie výsadby stromov a na zabezpečenie prístupu ku zdravotne nezávadnej pitnej vode, pre tisíce ľudí na celom svete.

 

  • Motivuješ okolie:

Predstav si, že tvoju novú dizajnovú fľašu uvidia tvoji kamoši, kolegovia, či spolužiaci a ty im povieš, ako konečne dodržiavaš pitný režim, upevňuješ si zdravie, pomáhaš a k tomu šetríš životné prostredie. A to už naozaj stojí za to... ;)

 

Tak neváhaj a podpor dobrú vec. Aj vďaka tebe urobíme tento svet lepším miestom pre nás a pre naše deti.

 

P.S.: Spravíš nám obrovskú radosť ak nám zanecháš hodnotenie na Google.

 

Nájdeš nás aj na sociálnych sieťach Instagram, Facebook Linkedin.

 

Ďakujeme. Dominika, Lukáš a Mário :)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie