Prečo si kúpiť fľašu?

Aké sú výhody nákupu na MyBottle a prečo by ste si mali kúpiť vlastnú opakovane použiteľnú fľašu?

 

  • Šetríte peniaze:

Podľa viacerých štúdií viete s opakovane použiteľnou fľašou za jeden jediný rok ušetriť viac ako 300 EUR. Investícia do opakovane použiteľnej fľaše sa vám vráti už o pár týždňov.

 

  • Šetríte prírodu:

Kúpou opakovane použiteľnej fľaše eliminujete používanie jednorázových plastov, pomáhate znižovať množstvo CO2 vo vzduchu, a tiež znečisťovanie našej planéty.

 

  • Budete konečne dodržiavať pitný režim:

Neveríte nám? Existujú štúdie, ktoré zistili, že ak ste si už kúpili vlastnú fľašu, vaše svedomie (a úcta k peniazom) vám nedalo nechať ju len tak odpočívať, a tak ju budete používať. Dobre, možno také štúdie neexistujú, ale dáva to logiku nie? :D

 

  • Prispievate k zdravšiemu životnému štýlu:

Je vedecky dokázané, že dodržiavanie pitného režimu je jedna z najdôležitejších a zároveň najjednoduchších vecí, ktoré môžete pre seba a svoje zdravie spraviť. Neveríte? Prečítajte si o tom viac v našom blogu.

 

  • Pekný dizajnový doplnok:

Spolupracujeme s dlhoročnými a trvalo udržateľnými svetovými spoločnosťami, ktoré prinášajú na trh technologicky aj materiálovo pokročilé fľaše. Všetky produkty, ktoré ponúkame, sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov so zreteľom na kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn, čím sa prirodzene stávajú aj vašim štýlovým doplnkom.

 

  • Časť z vášho nákupu ide na dobrú vec:

Vďaka partnerstvám v rôznych environmentálnych neziskových organizáciách a ekologických projektoch, (1% for the Planet., Ecologi, Water.orgGiving Back a ďalších), venujeme časť vášho nákupu na financovanie výsadby stromov a na zabezpečenie prístupu ku zdravotne nezávadnej pitnej vode pre tisíce ľudí na celom svete.

 

  • Motivujete svoje okolie:

Predstavte si, že vašu novú dizajnovú fľašu uvidia vaši priatelia, kolegovia, či spolužiaci a vy im poviete ako konečne dodržiavate pitný režim, upevňujete si zdravie, pomáhate a k tomu šetríte životné prostredie. A to už naozaj stojí za to... ;)

 

Tak neváhajte a podporte dobrú vec! Aj vďaka vám robíme tento svet lepším miestom pre nás a pre naše deti.

 

P.S.: Spravíte nám obrovskú radosť, ak nám zanecháte hodnotenie na Google.

 

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach Instagram, Facebook Linkedin.

 

Ďakujeme!

Dominika, Lukáš a Mário :)