Prečo si kúpiť fľašu?

Aké sú výhody nákupu na MyBottle a prečo by ste si mali kúpiť vlastnú opakovane použiteľnú fľašu?

 

1. Produkty sami testujeme, používame a fotíme

Aby sme vám o ponúkaných produktoch vedeli sprostredkovať reálne používateľské rady a skúsenosti, produkty pre vás denne testujeme.
Sami používame produkty všetkých kategórií v bežnom živote. Od športových (vďaka nášmu aktívnemu životu), vhodných na cestovanie (pretože to je jedno z našich záľub), až po detské, (keďže sme rodičmi malého dieťatka.)
 
Rovnako pre vás vytvárame vlastné fotografie, videá aj popisy produktov, do ktorých pridávame všetky informácie, ktoré vám pomáhajú pri správnom výbere, toho čo skutočne chcete a potrebujete.

 

2. Časť z vášho nákupu ide na dobrú vec

Vďaka partnerstvám v rôznych environmentálnych neziskových organizáciách a ekologických projektoch, (1% for the Planet., Ecologi, Water.orgGiving Back a ďalších), venujeme časť vášho nákupu na financovanie výsadby stromov a na zabezpečenie prístupu ku zdravotne nezávadnej pitnej vode pre tisíce ľudí na celom svete.

 

3. Šetríte prírodu

Kúpou opakovane použiteľnej fľaše eliminujete používanie jednorázových plastov, pomáhate znižovať množstvo CO2 vo vzduchu, a tiež znečisťovanie našej planéty. Produkty, ktoré nájdete na MyBottle™ nakupujeme priamo od výrobcov, resp. ich oficiálnych zástupcov, čím sa snažíme znížiť uhlíkovú stopu na nevyhnutné minimum.

 

4. Produkty, ktoré nájdete na MyBottle™ pochádzajú od renomovaných svetových výrobcov

Starostlivo vyberáme spoločnosti, s ktorými obchodujeme. Spolupracujeme s dlhoročnými a trvalo udržateľnými svetovými spoločnosťami, ktoré ponúkajú viac ako iba kvalitné a zdravotne nezávadné produkty a pomáhajú životnému prostrediu. 

 

5. Produkty ktoré nájdete v našom e-shope, máme skladom na Slovensku

Viac ako 94% produktov, ktoré nájdete na našom e-shope máme skladom, pripravených na okamžité expedovanie. Výnimky tvoria iba produkty, ktoré sa náhle vypredajú a čakáme na ich čo najskoršie dodanie.

 

6. Šetríte peniaze

Podľa viacerých štúdií viete s opakovane použiteľnou fľašou za jeden jediný rok ušetriť viac ako 300 EUR. Investícia do opakovane použiteľnej fľaše sa vám vráti už o pár týždňov. 

 

7. Prispievate k zdravšiemu životnému štýlu

Je vedecky dokázané, že dodržiavanie pitného režimu je jedna z najdôležitejších a zároveň najjednoduchších vecí, ktoré môžete pre seba a svoje zdravie spraviť. Neveríte? Prečítajte si o tom viac v našom blogu

 

8. Pekný dizajnový doplnok

Spolupracujeme s dlhoročnými a trvalo udržateľnými svetovými spoločnosťami, ktoré prinášajú na trh technologicky aj materiálovo pokročilé fľaše. Všetky produkty, ktoré ponúkame, sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov so zreteľom na kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn, čím sa prirodzene stávajú aj vašim štýlovým doplnkom.  

 

9. Budete konečne dodržiavať pitný režim

Neveríte nám? Existujú štúdie, ktoré zistili, že ak ste si už kúpili vlastnú fľašu, vaše svedomie (a úcta k peniazom) vám nedalo nechať ju len tak odpočívať, a tak ju budete používať. Dobre, možno také štúdie neexistujú, ale je to logické, nie? :D

 

10. Motivujete svoje okolie

Predstavte si, že vašu novú dizajnovú fľašu uvidia vaši priatelia, kolegovia, či spolužiaci a vy im poviete ako konečne dodržiavate pitný režim, upevňujete si zdravie, pomáhate a k tomu šetríte životné prostredie. A to už naozaj stojí za to... ;)

 

Tak neváhajte a podporte dobrú vec! Aj vďaka vám robíme tento svet lepším miestom pre nás a pre naše deti

P.S.: Spravíte nám obrovskú radosť, ak nám zanecháte hodnotenie na Google.

 

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach

 Instagram,   Facebook,  LinkedIn,  YouTube,  TikTok

 

Ďakujeme!

Dominika, Lukáš a Mário :)

Späť do obchodu