Klean Kanteen®

Značka Klean Kanteen® pochádza z Chico v Kalifornii v USA a predstavuje ručne vyrobené a bezpečné fľaše z nehrdzavejúcej ocele 18/8, ktoré sa vyrábajú za férových podmienok v Číne. 

Poslanie značky Klean Kanteen je prejsť od odpadu na jedno použitie smerom k alternatíve, ktorá bude menej škodlivá pre životné prostredie.

V roku 2004 uviedla táto rodinná firma na trh prvú opakovane použiteľnú fľašu na pitie z nehrdzavejúcej ocele bez obsahu BPA. Dnes prináša na svetový trh fľaše a hrnčeky z nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality. Táto spoločnosť s certifikáciou B Corporation robí všetko pre to, aby ľudia, ktorí s ich výrobkami prichádzajú do styku s nimi mali čo najlepšiu skúsenosť a boli pre nich užitočné. Takisto aj preto, aby plasty, ktoré sú určené na jedno použitie nepremenili našu Zem na skládku odpadu. 

„Spoločnosť KleanKanteen® si dala záväzok voči vám a Zemi a to je podstatou toho, čo robíme. Od našich výrobkov z nehrdzavejúcej ocele až po spoločnosť, ktorú prevádzkujeme, sme pevne odhodlaní vyrábať zdravé a vysoko kvalitné výrobky, s ktorými sa dá spoľahlivo žiť. Dúfame, že budete naše výrobky používať znova a znova po celé roky a dokonca aj desaťročia...“( Jeff Cresswell a Michelle Kalberer)

Najpredávanejšie

Hore
Ďalšie produkty
80 položiek celkom