Klean Kanteen®

Značka Klean Kanteen® pochádza z Chico v Kalifornii v USA a predstavuje ručne vyrobené a bezpečné fľaše z nehrdzavejúcej ocele 18/8. Poslanie značky Klean Kanteen je prejsť od odpadu na jedno použitie smerom k alternatíve, ktorá bude menej škodlivá pre životné prostredie.

V roku 2004 uviedla táto rodinná firma na trh prvú opakovane použiteľnú fľašu na pitie z nehrdzavejúcej ocele bez obsahu BPA. Dnes prináša na svetový trh fľaše a hrnčeky z nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality. Táto spoločnosť s certifikáciou B Corporation robí všetko pre to, aby ľudia, ktorí s ich výrobkami prichádzajú do styku s nimi, mali čo najlepšiu skúsenosť a boli pre nich užitočné.

Klean Kanteen si dala záväzok voči svojim zákazníkom a Zemi vyrábať zdravé a vysokokvalitné výrobky, s ktorými sa dá spoľahlivo žiť a ktoré budú ľudia používať znova a znova po dlhé roky.

Najpredávanejšie

Hore
Ďalšie produkty
95 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie