Klean Kanteen®

Značka Klean Kanteen® pochádza z Chico v Kalifornii v USA a predstavuje ručne vyrobené a bezpečné fľaše z nehrdzavejúcej ocele 18/8, ktoré sa vyrábajú za férových podmienok v Číne. 

Poslanie značky Klean Kanteen je prejsť od odpadu na jedno použitie smerom k alternatíve, ktorá bude menej škodlivá pre životné prostredie.

V roku 2004 uviedla táto rodinná firma na trh prvú opakovane použiteľnú fľašu na pitie z nehrdzavejúcej ocele bez obsahu BPA. Dnes prináša na svetový trh fľaše a hrnčeky z nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality. Táto spoločnosť s certifikáciou B Corporation robí všetko pre to, aby ľudia, ktorí s ich výrobkami prichádzajú do styku s nimi mali čo najlepšiu skúsenosť a boli pre nich užitočné. Takisto aj preto, aby plasty, ktoré sú určené na jedno použitie nepremenili našu Zem na skládku odpadu. 

„Spoločnosť KleanKanteen® si dala záväzok voči vám a Zemi a to je podstatou toho, čo robíme. Od našich výrobkov z nehrdzavejúcej ocele až po spoločnosť, ktorú prevádzkujeme, sme pevne odhodlaní vyrábať zdravé a vysoko kvalitné výrobky, s ktorými sa dá spoľahlivo žiť. Dúfame, že budete naše výrobky používať znova a znova po celé roky a dokonca aj desaťročia...“( Jeff Cresswell a Michelle Kalberer)

Najpredávanejšie

Náhradný uzáver Klean Kanteen TKWide - Chug Cap
12,95 € / ks
1208
Náhradný uzáver Klean Kanteen TKWide - Wide Straw Cap 1211
Hore
Ďalšie produkty
99 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie