Ako testujeme produkty?

Aby sme vám o ponúkaných produktoch vedeli sprostredkovať reálne používateľské rady a skúsenosti, produkty pre vás denne testujeme a získané skúsenosti pridávame do popisu k produktom s nadpisom "HODNOTENIE MyBottle".

 

Ako prebieha testovanie?

Vzhľadom k nášmu aktívnemu životnému štýlu, ide o celkom prirodzený proces. Sme vášniví cestovatelia, máme radi pohyb a šport, a navyše sme rodičmi takmer trojročného krásneho dieťatka.
 
Produkty všetkých kategórií skúšame, používame a testujeme v bežnom živote vždy minimálne 3 mesiace. Produkty si vyberáme náhodne podľa aktuálnych potrieb, ročného obdobia a pod. Produkty vôbec nešetríme a neberieme do úvahy ani odporúčania výrobcov.
 
Fľaše napr. čistíme drsnou hubkou, umývame ich v umývačke riadu, robíme opakovane skúšky pádu na betón z výšky 1,2 m (okrem sklenených fliaš), nechávame vo fľašiach zamrznúť vodu, robíme test s horúcou vodou, používame ich aj na nápoje, na ktoré nie sú prioritne určené. Vo fľašiach z tritánu nechávame dlhší čas napr. silné aromatické čaje, namiešaný proteín, aby sme zistili, či fľaše po umytí nezapáchajú. Detské fľaše nechávame testovať tým najnáročnejším zákazníkom - priamo deťom. Zameriavame sa na to, ako z nich vedia piť, koľko reálne udržia nápoj teplý/studený, či sú odolné voči nárazom, vhodné na prenášanie a pod. 
 

Čo sa deje s otestovanými produktami?

V prípade, že nás produkt o svojich kvalitách nepresvedčí, vyraďujeme ho z predaja a spoluprácu ukončujeme. Ak produkt naše testovanie "prežije", darujeme ho rodine či známym, aby našiel svoje ďalšie využitie. Veľakrát sa nám stáva, že si fľaše po testovaní necháme a používame ich naďalej denne, pretože nás presvedčili o svojom využití a praktickosti.

Niektoré z fliaš sme si zamilovali natoľko, že ich kupujeme opakovane a dokonca ich využívame aj ako darčeky pre naše rodiny či priateľov.  

Váš názor je pre nás rovnako dôležitý 

Vždy nás poteší, akákoľvek, pozitívna aj negatívna spätná väzba na produkty od vás - zákazníkov. V mnohých prípadoch sa nám už stalo, že po vašej recenzii na produkt, sme ho dokázali vidieť aj inými očami, či už z hľadiska dizajnu, ceny, no hlavne praktickosti a možnosti využitia. Vaše podnety sa snažíme vždy zakomponovať do popisov produktov, riadime sa nimi aj pri výbere a hodnotení ďalších nových produktov a prehodnocujeme aktuálnu ponuku.

Preto, sme veľmi radi, keď sa s nami delíte o vaše dobré aj zlé skúsenosti. 

 

Späť do obchodu