SQUEASY GEAR®

Všetko to začalo v roku 2011, keď sa jednorazové vrecká na jedlo stali veľmi populárnymi. Boli síce pohodlné, ale stáli veľa peňazí a zbytočne sa vyprodukovalo veľa plastov a tým pádom aj odpadu.

Predstavitelia značky Squeasy Gear, manželia Wilsonovci si boli istí, že musí existovať aj iný spôsob. Jednoduchá, zdravá, opakovane použiteľná nádoba, do ktorej by si ľudia mohli dať obľúbené smoothie alebo pyré pre deti. Na počudovanie podobný produkt nenašli. Vedeli presne čo chcú, ale neexistovalo to. Zobrali papier a ceruzku a nakreslili úvodný náčrt. Takto Squeasy Snacker dostal svoje prvé vizuálne vyobrazenie. Napísali si všetky dôležite vlastnosti, ktoré musela vysnívaná kapsička na kŕmenie mať. 

V počiatkoch sa výrobcovia značky Squeasy Gear pýtali sami seba „Naozaj uvažujeme o tom, že to vyrobíme?“, no odpoveď bola pre nich jasná: "Musíme!". Dnes nájdete niekoľko rôznych produktov, ktoré sa snažia uspokojiť dopyt, ktorý majú rodičia po zdravej a opakovane použiteľnej kapsičke na kŕmenie (no väčšina je vyrobená z rôznych nezdravých plastov, je ťažké ich naplniť, vytekajú alebo zle fungujú). Ako rodičia podnikatelia Wilsonovci zariskovali a do svojej myšlienky investovali nielen veľa peňazí, ale aj celé svoje srdce a dušu. Dúfajú, že si výrobky Squeasy Gear obľúbite tak veľmi, ako si ich obľúbili oni sami.

Najpredávanejšie

Kapsička Squeasy Gear Aqua
12,90 € / ks
799
Silikónová Squeasy Gear kapsička rúžová
12,90 € / ks
798
Silikónová kapsička Squeasy Gear zelená
12,90 € / ks
230
Silikónová Squeasy Gear kapsička sivá
14,90 € / ks
800
Silikónová fľaša Squeasy Gear aqua
16,90 € / ks
803
Silikónová Squeasy Gear fľaša rúžová
16,90 € / ks
236
Silikónová fľaša Squeasy Gear sivá
16,90 € / ks
802
9 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie