O nás

Vitajte na stránkach MyBottle.sk

V našom e-shope nájdete široký výber originálnych fliaš a doplnkov od renomovaných svetových výrobcov.

Sortiment v našom e-shope je starostlivo vyberaný a prispôsobený tak, aby si u nás vedelo nájsť svoju fľašu široké spektrum aktívnych ľudí. Spolupracujeme s dlhoročnými a trvalo udržateľnými svetovými spoločnosťami, ktoré prinášajú na trh technologicky aj materiálovo pokročilé fľaše. Všetky produkty ktoré ponúkame, sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov so zreteľom na kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn, čím sa prirodzene stávajú aj Vaším štýlovým doplnkom. Produkty, ktoré nájdete na našich stránkach nakupujeme priamo od výrobcov, resp. ich oficiálnych zástupcov, čím sa snažíme znížiť uhlíkovú stopu na nevyhnutné minimum.

Či už sa rozhodnete kúpou kvalitnej originálnej fľaše potešiť seba, alebo obdarovať blízkeho človeka, veríme, že prispievate k zdravšiemu životnému štýlu a vďaka špičkovým materiálom, z ktorých sú fľaše vyrábané aj udržateľnejšiemu životnému prostrediu.

Na zdravie :)

Tím MyBottle

 

Napísali o nás:

 

         

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie