O nás

Vitajte na MyBottle :)

Rozhodnutie založiť e-shop sa zrodilo v roku 2020. Naša myšlienka bola jasná. Spraviť niečo aktívne pre zdravší životný štýl no zároveň aj pre udržateľnosť životného prostredia.

 
Po takmer 3. rokoch sa e-shop MyBottle stal s najširším výberom ekologických a zdravotne nezávadných fliaš lídrom na Slovenskom a Českom trhu.
 
 
 
 

Spoluzakladatelia e-shopu MyBottle: Mário, Lukáš a Dominika. Ahojte!

 

Naše začiatky a prvý sklad :)

 

Prečo sa špecializujeme na fľaše? 

Náš e-shop pomáha k zdravšiemu a udržateľnejšiemu životnému štýluelimináciou používania jednorazových pet fliaš a obalov. Tie, okrem toho, že znečisťujú našu planétu, často obsahujú nebezpečné chemické látky, ktoré sa pri konzumácii nápojov či jedla z nekvalitných fliaš a obalov dostávajú do nášho tela.
 
 
 

 

"Našim cieľom je z MyBottle vytvoriť pre našich zákazníkov miesto, kde sa vedia spoľahnúť, že akýkoľvek produkt, akejkoľvek značky, bude zdravotne nezávadný a bez rizika, že obsahuje škodlivé látky alebo ich príliš vysokú koncentráciu."

 

Produkty sami testujeme, používame a fotíme

Aby sme vám o ponúkaných produktoch vedeli sprostredkovať reálne používateľské rady a skúsenosti, produkty pre vás denne testujeme.
 
Sami používame produkty všetkých kategórií v bežnom živote. Od športových (vďaka nášmu aktívnemu životu), vhodných na cestovanie (pretože to je jedno z našich záľub), až po detské, (keďže sme rodičmi malého dieťatka.)
 
Rovnako pre vás vytvárame vlastné fotografie, videá aj popisy produktov, do ktorých pridávame všetky informácie, ktoré vám pomáhajú pri správnom výbere, toho čo skutočne chcete a potrebujete.
 

Fotenie produktov na e-shop

 

Pomôžte sebe, prírode a ľudom v núdzi

Čo nás na MyBottle teší najviac, sú partnerstvá v rôznych environmentálnych neziskových organizáciách a ekologických projektoch, ako 1% for the Planet., Ecologi, Water.org, Giving Back a ďalších, prostredníctvom ktorých, je časť vášho nákupu venovaná napríklad na financovanie výsadby stromov alebo pomoci pri zabezpečovaní prístupu k zdravotne nezávadnej pitnej vode pre tisíce ľudí na celom svete.

 

Chceme ísť príkladom

Produkty v našom e-shope starostlivo vyberáme, prispôsobujeme ich súčasným trendom aj dopytom našich zákazníkov. Záleží nám na tom, aby si u nás vedel vybrať naozaj každý človek, ktorému nie je jeho zdravie a zdravý životný štýl ľahostajný.
 
Rovnako starostlivo vyberáme aj obchodných partnerov. Produkty, ktoré nájdete na MyBottle™ nakupujeme priamo od výrobcov, resp. ich oficiálnych zástupcov, čím sa snažíme znížiť uhlíkovú stopu na nevyhnutné minimum. Navyše spolupracujeme so spoločnosťami, ktoré prinášajú na trh technologicky aj materiálovo pokročilé výrobky.

 

 

Napísali o nás

Kliknite na fotky a prečítajte si pár riadkov, ktoré o nás napísali v slovenských médiách

 

Poďakovanie

Či už sa rozhodnete kúpou kvalitnej originálnej fľaše potešiť seba alebo obdarovať blízkeho človeka, prispievate tým k zdravšiemu životnému štýlu a vďaka špičkovým materiálom a zloženiu, z ktorých sú naše produkty vyrábané aj ku udržateľnejšiemu životnému prostrediu.


ĎAKUJEME, že aj vy ste súčasťou tohto úžasného projektu, za vašu priazeňza každú objednávku, aj vďaka vám robíme tento svet lepším miestom pre nás a pre naše deti.

„Záleží nám na životnom prostredí, preto sa riadime heslom #byťekojesmart.“

Spravíte nám obrovskú radosť ak nám zanecháte hodnotenie na Google

 

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach

 Instagram,   Facebook,  LinkedIn,  YouTube,  TikTok

 

Lukáš, Dominika a Mário

ĎAKUJEME :)

Späť do obchodu