Dózy na jedlo sú prvý krokom k trvalej udržateľnosti

Na ochrane životného prostredia začína ľuďom čoraz viac záležať. Aj malé zmeny môžu mať veľký vplyv na svet okolo nás a uvedomuje si to aj naša spoločnosť MyBottle. Zaujímame sa o životné prostredie a preto pri nákupe produktov spolupracujeme len s trvalo udržateľnými svetovými spoločnostiami. Výrobky nakupujeme priamo od dodávateľov, čím znižujeme znižujeme uhlíkovú stopu. Ako môže používanie dózy na jedlo prispieť k trvalej udržateľnosti? 

kleankanteen dózy na potraviny

Vymeňte jednorázové obaly za kvalitné dózy na jedlo 

Jednorázové obaly úplne zbytočne zahlcujú našu planétu nechceným odpadom. Celej situácií sa dá vyhnúť používaním dóz na jedlo, ktoré sú ich skvelou náhradou. Nosiť ich so sebou môžete kamkoľvek, predávajú sa v rôznych veľkostiach a pomôžu vám ušetriť rodinný rozpočet. 

 

Ušetrite peniaze s dózami na jedlo 

Peniaze môžete s dózami na potraviny ušetriť hneď niekoľkokrát. Pripravte si doma o jednu porciu jedla na viac a vezmite si ju so sebou ako obed do práce. Nielenže ušetríte za stravu v reštaurácii, ale budete presne vedieť, na aký obed sa môžete tešiť, a aké suroviny ste pri jeho príprave použili. Dózy na jedlo sú skvelým pomocníkom aj v prípade, že sa snažíte zdravo stravovať.

monbento dóza na potraviny malý princ tmavomodrá

Dózy na potraviny nemusíte používať len na pripravené jedlo z domu, ale nosiť ich so sebou môžete aj prázdne. Zídu sa vám napríklad v prípade, že potrebujete nedojedené jedlo zabaliť a zobrať so sebou domov. Vyhnúť sa tak môžete jednorazovým obalom, za ktoré si vo väčšine prípadov v reštauráciách musíte priplatiť. Opäť  pomôžete nielen prírode, ale aj svojej peňaženke. 

 

Objavte bohatú ponuku dóz na potraviny

V našom e-shope si môžete vybrať zo širokej ponuky obedových boxov, ktoré sa od seba líšia najmä výrobcom, prevedením, veľkosťou a možnosťou využitia. Pre lepší prehľad by sme našu ponuku mohli rozdeliť do niekoľkých kategórií: 

 

  • obedové boxy
  • olovrantové boxy
  • olovrantové boxy pre deti
  • termosky 
  • dózy

 

Bestsellermi sú jednoznačne obedové a olovrantové boxy, ktoré u zákazníkov našli svoje využitie. Sú skvelým spoločníkom do práce, na výlety alebo dovolenky. Dózy na potraviny nájdu svoje využitie aj u vás doma. Môžete v nich skladovať potraviny a zaručiť ich dlhšiu trvanlivosť. Majú nekonečné množstvo využití a ich kvalitné spracovanie zaručuje ich dlhú životnosť. Dózy na potraviny sú skvelou náhradou jednorázových obalov a prispievajú k trvalej udržateľnosti.  

 

Blackbloom desiatový box na potraviny

Kvalitné dózy na jedlo ocenia aj vaše deti, ktorým do olovrantových boxov môžete zabaliť chutnú desiatu do školy. Majte prehľad o tom, čo vaše dieťa v škole konzumuje a pripravte mu zdravú desiatu. Značka MonBento ponúka viacero olovrantových boxov s detskými motívmi, ktoré si vaše deti zamilujú. Výhodou týchto dóz na jedlo je možnosť prania v umývačke riadu a ohrevu v mikrovlnnej rúre. 

 

Mamičky na materskej dovolenke určite ocenia šikovné termosky, vďaka ktorým môžu mať príkrmy pre svoje dieťatko stále so sebou. Sú skvelým pomocníkom najmä na cestách a dokážu udržať jedlo teplé alebo studené po dobu niekoľkých hodín. Termonádoby však nie sú určené len mamičkám, ale v rôznych dizajnoch a veľkostiach sú dostupné úplne pre každého. 

skiphop detské termosky na jedlo

Vyberte si dózu na jedlo ešte dnes 

Radi vám poradíme s výberom dóz na jedlo a pomôžeme nájsť tú správnu pre vás. Zakúpiť sa dajú aj v kombinácií s fľašou v peknom darčekovom sete. Nezabudnite sa pozrieť aj na našu ponuku plastových, sklenených, nerezových inteligentných a filtračných fliaš. Mysleli sme aj na domácich miláčikov, pre ktorých máme v ponuke viacero druhov cestovných fliaš. Ďalej sú dostupné aj termohrnčeky, termosky, šejkre, hydrovaky a flaše na alkohol

 

Zostaňte s nami v kontakte aj na našich sociálnych sieťach - facebooku a instagrame, a neuniknú vám žiadne novinky, zľavy a ani akcie. 

 

Autor: Uherková Daša

Späť do obchodu