LARQ®

Spoločnosť začala s jednoduchou víziou, kombinovaním inovatívnych technológii s inšpiratívnym dizajnom, ktorý pomáha ľuďom ľahko a udržateľne získať prístup k nedotknutej pitnej vode.

Jedná sa o prvú samočistiacu fľašu na svete, ktorá dokáže udržať nápoje chladné aj teplé. Vďaka patentovanej UV-C technológii fľaša sama zničí až 99,9% biologických kontaminantov. Fľaše LARQ® odzrkadľujú eleganciu, luxusný dizajn, prestížnu značku, spoľahlivú funkčnosť a doplnky top kvality.

Ocenený dizajn fľaše LARQ® uľahčuje výber zdravšej a udržateľnejšej voľby, kedykoľvek a kdekoľvek.

Patentovaná technológia PureVis™, ktorú využívajú, likviduje až 99,9999% * choroboplodných zárodkov, baktérií, prvokov a iných škodlivých biologických kontaminantov bez použitia toxických chemikálií, ako je napríklad ortuť.

Spoločnosť LARQ® je hrdým členom svetového ekologického projektu 1% for the Planet. Prostredníctvom tohto partnerstva je časť vášho nákupu venovaná na financovanie environmentálnych neziskových organizácií po celom svete a na zabezpečenie zdravotne nezávadnej pitnej vody pre miliardy ľudí na celom svete - pretože prístup k čistej pitnej vode nie je privilégium, je to právo.

Najpredávanejšie

12 položiek celkom