LARQ®

Spoločnosť začala s jednoduchou víziou, kombinovaním inovatívnych technológii s inšpiratívnym dizajnom, ktorý pomáha ľuďom ľahko a udržateľne získať prístup k nedotknutej pitnej vode.

Jedná sa o prvú samočistiacu fľašu na svete, ktorá dokáže udržať nápoje chladné aj teplé. Vďaka patentovanej UV-C technológii fľaša sama zničí až 99,9% biologických kontaminantov. Fľaše LARQ® odzrkadľujú eleganciu, luxusný dizajn, prestížnu značku, spoľahlivú funkčnosť a doplnky top kvality.

Ocenený dizajn fľaše LARQ® uľahčuje výber zdravšej a udržateľnejšej voľby, kedykoľvek a kdekoľvek.

Patentovaná technológia PureVis™, ktorú využívajú, likviduje až 99,9999% * choroboplodných zárodkov, baktérií, prvokov a iných škodlivých biologických kontaminantov bez použitia toxických chemikálií, ako je napríklad ortuť.

Spoločnosť LARQ® je hrdým členom svetového ekologického projektu 1% for the Planet. Prostredníctvom tohto partnerstva je časť vášho nákupu venovaná na financovanie environmentálnych neziskových organizácií po celom svete a na zabezpečenie zdravotne nezávadnej pitnej vody pre miliardy ľudí na celom svete - pretože prístup k čistej pitnej vode nie je privilégium, je to právo.

Najpredávanejšie

12 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie