Ideálny darček pre muža? Áno, existuje

Vianoce prichádzajú a vy máte opäť ten istý problém ako každý rok? U nás nájdete darček pre naozaj každého. Či už potrebujete darček pre náročného muža, hravé dieťa alebo mamičku na materskej. 

Darček pre muža?

Vybrať darček pre muža môže byť niekedy naozaj poriadny oriešok. Tento článok vznikol presne z tohto dôvodu. Beznádejné hľadanie milého darčeka, ktorý nebude hlúposťou pre mužské osadenstvo. Dáme vám zopár skvelých tipov na naozaj hodnotné darčeky, ktorými neurazíte žiadneho pána.

Stále na cestách

Aj vaša polovička strávi počas pracovného dňa väčšinu času na cestách? Čo takto mu cestovanie spríjemniť?

Poznáte to, čas a chuť na kávičku so sebou. Lenže jednorazové kelímky na pumpách často v aute vytečú, príp. v nich nápoj nevydrží teplý dostatočne dlho a kto by chcel piť studenú kávu, však?

Cestovné termohrnčeky sú preto skvelým darčekom. Pre náročných odporúčame termohrnček Equa, ktorý udrží nápoj teplý až do 4 hodín a je úplne uzatvárateľný a nehrozí vyliatie tekutiny.

Termohrnček EQUA Cup Black, 300 ml

Novinkou je skladací hrnček Lekué, ktorý po dopití jednoducho zložíte. Nemusíte sa báť ani obarenia, či zlého uchopenia hrnčeka, pretože má veľmi praktické uško na držanie.

                                    Skladací termohrnček Lékué Mug To Go - šedý 350 ml  Skladací termohrnček Lékué Mug To Go - šedý 350 ml poskladaný

 

Pán elegán

Náročný muž, ktorý si potrpí na kvalitné a pekné veci? Žiadny problém. 

Samočistiaca fľaša LARQ Monaco Blue 500 ml

S prvou samočistiacou fľašou na svete určite nespravíte krok vedľa. Vďaka patentovanej UV-C LED technológii PureVis™ fľaša zničí viac než 99% biologických kontaminantov, takže pijete zdravotne oveľa bezpečnejšiu a hlavne chutnejšiu vodu. A navyše vyzerá skutočne luxusne

Ďalšou veľmi obľúbenou a výborne vyzerajúcou alternatívou je fľaša memobottle. Unikátna svojim dizajnom "knihy". Je veľmi ľahučká. K fľaši je možné dokúpiť aj originál memobottle stojan, takže je výbornou voľbou ako do kancelárie, tak aj do tašky, pretože nezaberie veľa miesta. 

Fľaša na vodu memobottle A6 - 375 ml a stojan na memobottle fľašu biely

Milovník športu

Máte doma typ muža, ktorý je milovníkom športu? Rád zbehne pred alebo po práci do posilňovne, na bicykel alebo si len tak zabehať? Tieto športové fľaše si zamiluje. Prepracovaný dizajn, detaily, ktoré ocení každý športovec a špičková kvalita. 

                                             Blenderbottle šejker sportmixer - black 828ml   blenderbottle sportmixer šejker/športová fľaša - detail otvoru na pitie

Šejker Sportmixer Twist od americkej značky BlenderBottle je zárukou tej najvyššej kvality. Otvor na pitie otvoríte jednou rukou pootočením vrchnáka, čo je ideálne, keď si potrebujete byť istý, že sa vám obsah fľaše naozaj nevyleje.

Nám sa na tomto šejkri najviac páči vychytávka, ktorou ozvláštnili otvor na pitie. Je akoby „vystlaný“, čo znamená, že keď z fľaše pijete, pery sa nedotýkajú žiadnej ostrej hrany.

                                                                  Šejker BlenderBottle ProStak Ocean Blue 650 ml      

Blenderbottle ProStak je klasický šejker, ktorý vlastne nie je úplne klasický. Okrem toho, že nemá klasickú „mriežku“ na šľahanie, ale loptičku tzv. BlenderBall, ktorá vám vyšľahá proteín oveľa viac do hladka, má zospodu zabudované  nádobky napr. na proteínový prášok, drobný snack alebo iné doplnky výživy.

nádobky do Šejkra BlenderBottle ProStak

Tie sú skvelým pomocníkom, napr. ak sa balíte už ráno a hneď po práci idete na tréning. Pokiaľ v iný deň viete, že nič z toho nebudete potrebovať, jednoducho nádobky odskrutkujetemáte samostatný, plne funkčný, šejker.

 

Milovník turistiky a adrenalínu

Hydratácia počas turistiky je veľmi dôležitá a na toto hobby musíte mať naozaj funkčnú výbavu. 

Nerezová termo filtračná fľaša LifeStraw Go Stainless Steel Black 700 ml

Absolútnou jednotkou je v tomto odvetví značka LifeStraw, ktorá ponúka všetky dôležité funkcie v jednom. Filtrácia, termoizolačné vlastnosti a vysoká odolnosť. Presne takto by sme vedeli opísať filtračnú fľašu LifeStraw Go Stainless Steel.

Nerezová termo filtračná fľaša LifeStraw Go Stainless Steel Blue 700 ml

Vďaka 2-stupňovej filtrácii môžete piť vodu z akéhokoľvek zdroja. Tým, že sa voda vo fľaši prefiltruje, vznikne úplne zdravotne nezávadná voda, ktorú môžete bezpečne piť. 

Potrebujete niečo ľahšie a spratnejšie? Potom je ideálnou voľbou skladacia fľaša (hydrovak) LifeStraw Peak Squeeze Bottle. Po dopití vyberiete filter a jednoducho ju stočíte. Obrovskou výhodou je, že aj tento model má zabudovaný 2-stupňový filter.

 

Hydrovak LifeStraw Peak Squeeze Bottle - grey 650 ml

Pokiaľ hľadáte ešte niečo menšie, tou pravou voľbou pre vás bude cestovný osobný filter cestovný filter na vodu LifeStraw Personal, ktorý sa používa ako "slamka" a pijete cez ňu vodu priamo z vodného zdroja. 

Cestovný filter na vodu LifeStraw Personal - Blue

6 kritérií ideálneho darčeka, alebo nad čím sa zamyslieť pred kúpou

Predtým ako sa rozhodnete kohokoľvek obdarovať, majte na pamäti týchto 6 kritérií ideálneho darčeka. Pomôžu vám pri výbere a môžete si byť istý, že pokiaľ váš darček bude tieto kritéria spĺňať zaručene poteší. 

Darček by mal byť: 

  • originálny – aby milo prekvapil,
  • praktický – aby mal využitie,
  • kvalitný – aby robil dlho radosť,
  • nemala by to byt zbytočnosť – aby neskončil v poličke,
  • exkluzívny – aby sme darovanému dali najavo, že pre nás veľa znamená,
  • nemusí byť nutne drahý – aby to nezruinovalo náš rozpočet.

Neviete sa rozhodnúť a potrebujete poradiť, ktorý z našich produktov by bol vhodný pre vami obdarovávanú osobu? Veľmi radi vám poradíme. Napíšte nám na info@mybottle.sk a spolu vyberieme! :) 

Späť do obchodu