Nerezová termo filtračná fľaša LifeStraw Go Stainless Steel White 700 ml

Fľaša na vodu LifeStraw s dvojitou stenou s vákuovou izoláciou z nehrdzavejúcej ocele obsahuje pokročilý filter, ktorý chráni pred baktériami, parazitmi, mikroplastmi a chemikáliami.

Izolovaná, nepriepustná a bez BPA, fľaša je ideálna na outdoorové dobrodružstvo, turistiku, kempovanie, cestovanie alebo každodenné použitie. Už nemusíte kupovať plastové fľaše s balenou vodou. Fľašu jednoducho naplňte vodou z jazera, rieky alebo vodovodného kohútika a vychutnajte si čistý dúšok prírody.

Môžeme doručiť do:
7.2.2023
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: 2926
Značka: LifeStraw
76,99 € / ks 64,16 € bez DPH
Kategória: LifeStraw®
Hmotnosť: 0.3 kg
Objem: 700

Nerezová termo filtračná fľaša LifeStraw Go Stainless Steel White 700 ml

 

Radi vyrážate na dlhé výlety do prírody? Vždy pri tom riešite, ako mať so sebou dostatok pitnej vody a zároveň so sebou neťahať niekoľko plastových fliaš? Máme pre vás dokonalé riešenie.

Zoznámte sa s fľašou LifeStraw GO2 Stainless Steel s filtrom na vodu, ktorý je tvorený membránovým mikrofiltrom a aktívnym uhlíkovým filtrom. Tie spoločne zaručia úplnú zdravotnú nezávadnosť napustenej vody, ktorú budete z fľaše piť.

Cestovný filter na vodu je dvojplášťový, takže voda vnútri bude chladná po celý deň. Tento odolný a neoceniteľný pomocník je vyrobený z kovu. S každým hltom a s každým ďalším výletom tak šetríte životné prostredie od jednorazového obalu.

 

Nebojte sa napiť z prírody

Cestovný filter na vodu LifeStraw GO2 Stainless Steel Grey v jadre tvorí membránový mikrofilter zachytávajúci 99,999 % baktérií, parazitov a mikroplastu. Neprepustí ani bahno, piesok či zakalenie.

Aktívny uhlíkový filter potom pohltí chlór či organické chemické látky, ako sú herbicídy alebo pesticídy. Taktiež zlepšuje chuť a odstraňuje prípadné pachy.

Ak budete filtre používať správne, membránový filter prečistí až 4 000 litrov a karbónový až 100 litrov vody. Oba tieto diely sú vymeniteľné.

 

Doplňujúce informácie

Filtre LifeStraw sú prísne testované v nezávislých laboratóriách, aby vyhovovali protokolom stanoveným Americkou agentúrou na ochranu životného prostredia (EPA) a NSF International/ANSI.

Za každý zakúpený produkt LifeStraw dostane dieťa v núdzi prístup k pitnej vode na celý školský rok.

 

Detaily produktu:

  • Skvelá na dlhé výlety do prírody, nemusíte nosiť plastové fľaše s vodou
  • Membránový filter zachytí 99,999 % baktérií, parazitov a mikroplastu, životnosť má až 4 000 litrov
  • Aktívny uhlíkový filter pohltí chlór, organické chemické látky, zachytí pachy a zlepší chuť vody
  • Cestovná fľaša je z kovu, dvojplášťová
  • Spĺňa požiadavky na pitnú vodu podľa EPA aj NSF

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 700 ml
  • Hmotnosť balenia: 615 g
  • Výška: 240 mm
  • Priemer: 87 mm

Life

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu