Nerezová termo filtračná fľaša LifeStraw Go Stainless Steel Blue 700 ml

Fľaša na vodu s dvojitou stenou LifeStraw s vákuovou izoláciou z nehrdzavejúcej ocele obsahuje pokročilý filter, ktorý chráni pred baktériami, parazitmi, mikroplastmi a chemikáliami. Izolovaná, nepriepustná a bez BPA fľaša je ideálna na outdoorové dobrodružstvo, turistiku, kempovanie, cestovanie alebo každodenné použitie. Jednoducho naplňte vodu z jazera, rieky alebo vodovodného kohútika. Už nie je potrebná jednorazová plastová balená voda. Filtre LifeStraw sú prísne testované, aby vyhovovali protokolom stanoveným Americkou agentúrou na ochranu životného prostredia (EPA) a NSF International/ANSI. Za každý zakúpený produkt LifeStraw dostane dieťa v núdzi prístup k pitnej vode na celý školský rok.

Môžeme doručiť do:
28.10.2021
Skladom
Kód: 2923
Značka: LifeStraw
77,90 € / ks 64,92 € bez DPH
Kategória: LifeStraw®
Hmotnosť: 0.3 kg

Nerezová termo filtračná fľaša LifeStraw Go Stainless Steel Blue 700 ml

Radi vyrážate na dlhé výlety do prírody? Vždy pri tom riešite, ako mať so sebou dostatok pitnej vody a zároveň so sebou neťahať niekoľko plastových fliaš? Máme pre vás dokonalé riešenie. Zoznámte sa s fľašou LifeStraw GO2 Stainless Steel s filtrom na vodu, ktorý je tvorený membránovým mikrofiltrom a aktívnym uhlíkovým filtrom. Tie spoločne zaručia úplnú zdravotnú neškodnosť napustenej vody, ktorú budete z fľaše piť. Cestovný filter na vodu LifeStraw GO2 Stainless Steel Grey je dvojplášťový, takže voda vnútri bude chladná po celý deň. Tento odolný a neoceniteľný pomocník je vyrobený z kovu. S každým hltom a s každým ďalším výletom tak šetríte životné prostredie od jednorazového obalu.

Nebojte sa napiť z prírody

Cestovný filter na vodu LifeStraw GO2 Stainless Steel Grey v jadre tvorí membránový mikrofilter zachytávajúci 99,999 % baktérií, parazitov a mikroplastu. Neprepustí ani bahno, piesok či zakalenie. Aktívny uhlíkový filter potom pohltí chlór či organické chemické látky, ako sú herbicídy alebo pesticídy. Taktiež zlepšuje chuť a odstraňuje prípadné pachy. Ak budete filtre používať správne, membránový vám vyčistí až 4 000 a karbónový až 100 litrov vody. Oba tieto diely sú vymeniteľné. Účinnosť a spoľahlivosť cestovného filtra na vodu LifeStraw GO2 Stainless Steel Grey bola overená v nezávislých laboratóriách, spĺňajú požiadavky na pitnú vodu stanovených EPA aj NSF International.

 

Detaily produktu:

  • Skvelá na dlhé výlety do prírody, nemusíte nosiť plastové fľaše s vodou
  • Membránový filter zachytí 99,999 % baktérií, parazitov a mikroplastu, životnosť má až 4 000 l
  • Aktívny uhlíkový filter pohltí chlór, organické chemické látky, zachytí pachy a zlepší chuť vody
  • Cestovná fľaša je z kovu, dvojplášťová
  • Spĺňa požiadavky na pitnú vodu podľa EPA aj NSF

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 700 ml
  • Hmotnosť balenia: 615 g
  • Výška: 240 mm
  • Priemer: 87 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: