Fľaša do školy či desiatový box poteší každé dieťa

01.08.2022

Naše malé ratolesti nám robia radosť počas celého roka. Potešiť ich môžete aj praktickým darčekom, ktorý využijú počas celého roka. Prinášame vám niekoľko tipov na tie najobľúbenejšie modely detských fliaš.

 

pura dieta

 

Fľaša na vodu je skvelý darček, ktorý sa hodí kamkoľvek

Praktický darček môžu deti využiť nielen do školy, ale aj na ihrisko, výlety či do táborov. Fľaša na vodu je skvelým pomocníkom počas teplých letných dní a zabezpečí vašim deťom potrebný prísun tekutín. Zároveň môže byť štýlovým doplnkom, ktorý si vďaka jedinečnému dizajnu deti s nikým nepomýlia.

 

Detské plastové fľaše na vodu

cenovo dostupné a v porovnaní s jednorazovou plastovou fľašou majú viacero výhod. Krásnym dizajnom vás na prvý pohľad zaujmú fľaše značky EQUA, ktoré so sebou môžu deti nosiť kamkoľvek a z bohatej ponuky si určite vyberiete aj vy. Najmenšie modely majú objem 400 ml, dostupné sú však aj väčšie fľaše.equa detská fľaša do školy

 

Nerezové fľaše na vodu pre deti

Populárnymi sú aj nerezové fľaše na vodu, ktoré majú najdlhšiu životnosť, vysokú odolnosť a skvelú izoláciu. Aké sú ďalšie výhody nerezovej fľaše na vodu si môžete prečítať v samostatnom článku na našom blogu.

Značka Lund London prináša širokú ponuku nerezových fliaš, ktoré vás zaujmú najmä netradičným dizajnom. Fľaša na vodu v motíve pandy, žraloka, či včely sa tak stane jedinečným doplnkom. Výhodou je aj možnosť vymeniteľného vrchnáku, vďaka ktorému je možné fľaše jednotlivo kombinovať medzi sebou a pretvárať ich dizajn. Dostupné sú vo veľkosti od 300 ml a vybrať si k nim môžete aj z bohatej ponuky desiatových boxov.

lund london detské nerezové fľaše

Veľmi praktické sú aj nerezové fľaše značky Kleen Kanteen, ktoré sú vďaka svojej veľkosti prispôsobené malým detským rúčkam. Skvelo sadnú do väčšiny držiakov a dostupné sú vo veľkosti od 355 ml.

kleen kanteen

Nerezové fľaše na vodu v kombinácii s farebným silikónom ponúka značka Pura, ktorá získala množstvo ocenení po celom svete. So značkou Pura môžu deti začať už v skorom veku, v našej ponuke nájdete aj dojčenské fľaše, obľúbenými sú tiež fľaše so slamkou a športovým uzáverom. 

 

Nezabudnite ani na najmenších

V MyBottle myslíme aj na najmenších a preto u nás zakúpite dojčenské fľaše, či kapsičky a dózy. Všetky produkty prešli klinickým testovaním a sú absolútne bezpečné pre zdravie vášho dieťatka. Objavte celú ponuku a urobte vašim deťom radosť novou fľašou či desiatovým boxom.

 

 

Späť do obchodu