Termofľaša JOSEPH JOSEPH loop - modrá 500 ml

Vákuovo izolovaná nerezová termo fľaša s medenou vrstvou udrží nápoje horúce až 12h a studené až 24h.

Uzáver fľaše zakončený veľkým úchytom zabezpečí pohodlné prenášanie, po otvorení sa uzáver elegantne nasadzuje úchytom na hrdlo fľaše, čím sa zamedzí dotyku so znečistenými povrchmi a zachová uzáver fľaše hygienicky čistý.

Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: 3133
Značka: JOSEPH JOSEPH
31 € / ks 25,83 € bez DPH
Kategória: Nerezové fľaše
Hmotnosť: 0.3 kg
Objem: 500

Termo fľaša JOSEPH JOSEPH loop - modrá 500 ml

 

Dvojplášťová konštrukcia vákuovo izolovanej nerezovej termofľaše s medenou vrstvou udrží nápoje horúce až 12h a studené až 24 hodín.

 

Unikátny mechanizmus uzáveru pre jednoduché prenášanie a hygienické uchytenie

Uzáver fľaše je zakončený veľkým úchytom pre pohodlné prenášanie. Po otvorení sa uzáver elegantne nasadzuje úchytom na hrdlo fľaše. 

 

 

Použitie a starostlivosť: Ak chcete zachovať čo najdlhšie východiskovú teplotu nápoja, odporúčame pred naplnením predhriať horúcou vodou alebo ochladiť studenou vodou. Za účelom ohrevu nikdy nepoužívajte mikrovlnnú ani bežnú rúru.

Ak nie je výrobok dlhší čas používaný, odporúčame pred ďalším použitím vypláchnuť horúcou vodou. Odstránite tak možné zvyškové pachy. Nádobu neplňte po okraj. Ponechajte priestor na uzavretie viečkom. Po použití umyte ručne horúcou vodou so saponátom. Po umytí vytrite do sucha.

Ťažko odstrániteľné škvrny na vnútornom nerezovom povrchu čistite čistiacimi prípravkami na nerez. Škvrny od kávy alebo zvyškov čaju je možné z nerezového povrchu odstrániť horúcou vodou s pridaním jednej čajovej lyžičky sódy bicarbony. Nádobu uzavrite a roztok nechajte pôsobiť cez noc. Pri čistení nepoužívajte brúsne a bieliace prostriedky a rozpúšťadlá.

Výrobok nepoužívajte na uchovanie suchého ľadu alebo nápojov sýtených oxidom uhličitým. Výrobok nepoužívajte na prenášanie alebo skladovanie kociek ľadu - mohlo by dôjsť k poškodeniu vnútornej vložky.

Výrobok nesmie byť použitý na uchovanie mliečnych produktov a detského jedla z dôvodu rizika bakteriálneho rastu. Vyvarujte sa pitia veľmi horúcich nápojov priamo z nádoby - NEBEZPEČENSTVO OPARENIA.

Výrobok neumývajte v umývačke, neukladajte v chladničke/mrazničke, nepoužívajte na ohrev v mikrovlnnej ani bežnej rúre.

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 500 ml
  • Hmotnosť balenia: 383 g
  • Rozmery: 70 mm x 70 mm x 290 mm

JO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu