Termo fľaša JOSEPH JOSEPH loop

Použitie a starostlivosť

Ak chcete zachovať čo najdlhšie východiskovú teplotu nápoja, odporúčame pred naplnením predhriať horúcou vodou alebo ochladiť studenou vodou. Za účelom ohrevu nikdy nepoužívajte mikrovlnnú ani bežnú rúru.

Ak nie je výrobok dlhší čas používaný, odporúčame pred ďalším použitím vypláchnuť horúcou vodou. Odstránite tak možné zvyškové pachy. Nádobu neplňte po okraj. Ponechajte priestor na uzavretie viečkom. Po použití umyte ručne horúcou vodou so saponátom. Po umytí vytrite do sucha.

Používajte prípravky určené na nerez 

Ťažko odstrániteľné škvrny na vnútornom nerezovom povrchu čistite čistiacimi prípravkami na nerez. Škvrny od kávy alebo zvyškov čaju je možné z nerezového povrchu odstrániť horúcou vodou s pridaním jednej čajovej lyžičky sódy bikarbóny. Nádobu uzavrite a roztok nechajte pôsobiť cez noc. Pri čistení nepoužívajte brúsne a bieliace prostriedky a rozpúšťadlá.

Výrobok nepoužívajte na uchovanie suchého ľadu alebo nápojov sýtených oxidom uhličitým. Výrobok nepoužívajte na prenášanie alebo skladovanie kociek ľadu - mohlo by dôjsť k poškodeniu vnútornej vložky.

joseph joseph termoflasa a termohrnček

Nie je vhodný na mliečnu a dojčenskú stravu 

Výrobok nesmie byť použitý na uchovanie mliečnych produktov a detského jedla z dôvodu rizika bakteriálneho rastu. Vyvarujte sa pitia veľmi horúcich nápojov priamo z nádoby - NEBEZPEČENSTVO OBARENIA.

 

Späť do obchodu