Máme vlastný sklad

Aj vám dokáže dlhé, niekoľkodňové až týždňové, čakanie na vašu objednávku z eshopu pokaziť celú radosť z vášho nákupu? Pretože nám áno!

Skontrolovať produkt – zabaliť – odovzdať kuriérovi

Preto sme si pri zakladaní nášho eshopu jasne stanovili, že chceme, aby našim zákazníkom dorazila ich objednávka, v čo najkratšom možnom čase.

mybottle máme vlastný sklad balenie objednávok

A ako to docielime? Tým, že všetky produkty na našom eshope máme fyzicky na sklade, čo nám umožňuje ich hneď ako príde vaša objednávka - skontrolovať, zabaliť a odovzdať prepravnej spoločnosti, aby bol váš balíček, čo najskôr u vás. 

Obrovskú výhodu vlastného skladu vidíme aj v tom, že produkty máme, ako sa hovorí, hneď po ruke. Ak zákazníkovi nestačia informácie z fotiek, videí alebo z popisu produktu, jednoducho nás kontaktuje s konkrétnym detailom, ktorý ho zaujíma. Vieme produkt chytiť a zistiť, čo chce zákazník o produkte vedieť a dať mu tak 100% správnu odpoveď. 

Z prenajatého skladu do vlastného ekologického priestoru

Najskôr sme si priestory skladu prenajímali. V roku 2023 sme zdvihli latku ešte vyššie a rozhodli sme sa postaviť si náš vlastný sklad. Ten, je navyše poháňaný elektrickou energiou získavanou z fotovoltaického zdroja, čím sa tiež snažíme prispieť k vyššej udržateľnosti a aj v tomto smere ísť ekologickejšou cestou. 

 

MyBottle v prvom sklade

                                                                                                            MyBottle v našom prvom sklade 

Späť do obchodu