Filtračný binchotan BLACK+BLUM eau good, 1ks

Tyčinka aktívneho dreveného uhlia Binchotan na úpravu pitnej kohútikovej vody. 

Môžeme doručiť do:
29.3.2023
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: 3014
Značka: BLACK+BLUM
10 € / ks 8,33 € bez DPH
Výhody nákupu

Vlastnosti

  • Balenie obsahuje 1ks.
  • Dodávané binchotány sú už umyté a pripravené ihneď na použitie.
  • Binchotan nikdy nečistite saponátom alebo mydlom.
  • Binchotan užívajte iba s čistou kohútikovou vodou. Nepoužívajte v ochutených nápojoch alebo džúsoch!
  • Ak budete čistiť fľaše a karafy, binchotan vždy vyberte.
  • Vriaca voda odstraňuje z binchotanu absorbované nečistoty. Prípadné drobné čiastočky a úlomky dreveného uhlia plávajúce vo vode môžete bez obáv prehltnúť
  • Tablety aktívneho uhlia sú predpisované na liečbu hnačiek, trávenia a nadúvania.
     

Binchotan BLACK+BLUM
Japonský Binchotan bol inšpiráciou pre Dana Blacka a Martina Bluma z londýnskeho dizajnového štúdia BLACK+BLUM, ktoré produkuje výrobky inšpirované japonskou kultúrou (bento).
Pre svoju značku navrhli kolekciu fliaš a karaf s francúzsko-anglickým názvom – Eau Good. Ich "Dobrá voda" využíva tradičnú japonskú filtráciu binchotanmi z vlastnej certifikovanej produkcie (binchotan).

Dodávané tyčinky binchotan značky BLACK+BLUM sú vyrábané vo veľkosti vhodnej pre použitie vo fľašiach Eau Good. Môžete ich ale použiť s akoukoľvek fliaš, karafou alebo krčahom. V prípade sklenených nádob najprv naplňte nádobu kohútikovou vodou a do plnej nádoby binchotan opatrne vložte. Nikdy binchotan nevhadzujte z výšky (tyčinka je ťažká a tvrdá a mohlo by dôjsť k poškodeniu skla). Do plastových (tritánových) fliaš Eau Good najskôr vložte tyčinku (nádobu stlačte tak, aby sa binchotan vo fľaši pevne usadil) a následne nalejte vodu.
Pre ľahšie použitie sú dodávané aj binchotány so stabilizačným nerezovým drôtikom, ktorý zaistí pevné usadenie binchotanu v akejkoľvek nádobe bez rizika jeho vypadnutia pri rozlievaní vody (binchotan s drôtikom).

Viac informácii o binchotane - jeho účinkoch a vlastnostiach si môžete prečítať aj na našom blogu v článku Binchotan - čierne uhlie s hodnotou zlata.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu