Filtračný binchotan BLACK+BLUM eau good, 1ks

Tyčinka aktívneho dreveného uhlia Binchotan.

Vyskúšajte prírodný japonský filter na úpravu pitnej vody. 

Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
Ihneď k odoslaniu
Kód: 3014
Značka: BLACK+BLUM
10 € / ks

Filtračný binchotan BLACK+BLUM eau good, 1ks

Japonský Binchotan bol inšpiráciou pre Dana Blacka a Martina Bluma z londýnskeho dizajnového štúdia BLACK+BLUM, ktoré produkuje výrobky inšpirované japonskou kultúrou (bento).


Pre svoju značku navrhli kolekciu fliaš a karaf s francúzsko-anglickým názvom – Eau Good. Ich "Dobrá voda" využíva tradičnú japonskú filtráciu binchotanmi z vlastnej certifikovanej produkcie.Dodávané tyčinky binchotan značky BLACK+BLUM sú vyrábané vo veľkosti vhodnej pre použitie vo fľašiach Eau Good. Môžete ich ale použiť s akoukoľvek inou fľašou, karafou alebo krčahom.

  • V prípade sklenených nádob: najprv naplňte nádobu čistou pitnou vodou a binchotan opatrne vložte do naplnenej nádoby. Nikdy binchotan nevhadzujte z výšky (tyčinka je ťažká a tvrdá a mohlo by dôjsť k poškodeniu skla).
  • V prípade plastových (tritánových) fliaš Eau Good: najprv vložte tyčinku (nádobu stlačte tak, aby sa binchotan vo fľaši pevne usadil) a následne nalejte vodu.

Čo je to binchotan?

Viac informácii o binchotane - jeho účinkoch a vlastnostiach si môžete prečítať na našom blogu v článku Binchotan - čierne uhlie s hodnotou zlata.

 

Vlastnosti:

  • Balenie obsahuje 1ks.
  • Dodávané binchotány sú už umyté a pripravené ihneď na použitie.
  • Binchotan nikdy nečistite saponátom alebo mydlom.
  • Binchotan užívajte iba s čistou pitnou vodou z vodovodného kohútika. Nepoužívajte ho v ochutených nápojoch alebo džúsoch.
  • Ak budete čistiť fľaše a karafy, binchotan vždy vyberte.
  • Vriaca voda odstraňuje z binchotanu absorbované nečistoty. Prípadné drobné čiastočky a úlomky dreveného uhlia plávajúce vo vode môžete bez obáv prehltnúť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu