Zastavte čas s kvalitnou termofľašou!

Priemerný dospelý Slovák urobí počas dňa asi 35 000 rozhodnutí. Začína to v momente, keď sa zobudíme. Pospím si, alebo si dám rýchlu sprchu? Mám chuť na sladké raňajky, alebo radšej na slané? Na kávu, alebo na čaj? Ups! To už nestíham! V tomto momente prichádza na rad skvelý nápad – vezmem si svoj obľúbený nápoj so sebou… Siahate po termofľaši z MyBottle a to najlepšie rozhodnutie je na svete! :-)

Či je zima, či leto - pitný režim je na prvom mieste

Je všeobecne známe, že človek by mal denne vypiť dva až tri litre tekutín. V aktuálnom zimnom období sa vám síce môže zdať, že ste smädní pomenej, nič to však nemení na skutočnosti, že telo je potrebné hydratovať ako v zime, tak aj v lete. V chladnom počasí pohladí dušu najmä teplý nápoj, ktorý však v obyčajnej plastovej fľaši alebo v hrnčeku teplý dlho nezostane, efekt je teda nulový. Naopak, v horúcich letných dňoch by vás zas vzkriesila dobre vychladená limonáda alebo osviežujúca čistá voda s ľadom. Ako túto dilemu vyriešiť a mať pritom nápoj v požadovanej teplote vždy poruke? Veľmi jednoducho – na to sú predsa termofľaše!

lifestraw termoflasa tmavomodrá

S termofľašou zastavíte čas a chránite prírodu

Kvalitné termofľaše z MyBottle vďaka svojim skvelým izolačným vlastnostiam udržia teplotu nápoja na rovnakej hodnote celé hodiny, preto sa nemusíte báť nepríjemného prekvapenia v podobe vlažnej kávy alebo príliš teplej limonády. V zásade platí, že čím väčšia termoska, tým dlhšie zostane stabilná teplota nápoja. Vďaka záruke kvality od renomovaných svetových výrobcov si môžete byť istí, že z našej termofľaše sa do vášho nápoja nebudú uvoľňovať žiadne škodlivé látky, toxíny, pachy ani arómy. Fľaše z nehrdzavejúcej ocele majú neprekonateľnú životnosť a nespôsobujú prírode ekologické problémy. Zabité dve muchy jednou ranou!

 

Aké sú výhody termofliaš?

  • V prvom rade sú bezpečné, neobsahujú totiž BPA, PVC ani ftaláty, ktoré môžu zapríčiniť rôzne zdravotné ťažkosti. Preto je termofľaša pre vás veľmi múdrou a v neposlednom rade aj „zelenou“ voľbou.
  • Sú jednoducho umývateľné a využiteľné donekonečna – v prípade potreby ich možno umývať aj pri vysokých teplotách alebo v umývačke.
  • Štýlové, udržateľné a ľahko recyklovateľné. Nemusíte sa báť, že spôsobíte ujmu životnému prostrediu – práve naopak, ušetríte ho každým jedným dúškom, nakoľko si vyžadujú menej zdrojov a menej energie.
  • Udržujú plesne a baktérie na uzde. Okrem toho, že termofľaše sú bez chemikálií, odolávajú hrdzi, korózii a škvrnám, ak sú dobre navrhnuté, nedajú šancu plesniam ani baktériám.

 joseph joseph termoflasa

 

Fľaša, ktorú musíte mať!

Aspoň jednu poriadnu termofľašu by mal vlastniť každý z nás. Či už ju budete využívať doma, pri športových aktivitách, v práci, v škole, v prírode, alebo na prechádzke… Dôležité je, aby bola z kvalitných materiálov. Tie naše sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorá udrží obsah chladný 24 hodín a horúci až 12 hodín, pričom dbáme tiež na kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn, čím sa prirodzene stávajú aj vaším štýlovým doplnkom. A to ste ešte možno nevideli našu hravú a nadčasovú kolekciu Lund London®!

lund london termoska

 

Každý výrobok spoločnosti Lund London je ručne dotvorený. Či už sa jedná o fľaše, nerezové slamky, alebo čistiace kefy, môžete si byť istí, že váš výrobok je precízne a starostlivo opracovaný. Termofľašu Lund London si tiež môžete ľubovoľne prispôsobiť – krásne a zábavné originálne vrchnáčiky si môžete vymieňať podľa aktuálnej nálady. Bez akýchkoľvek slov tak môžete dať svetu najavo, ako sa cítite! :)

 lund london detská termoska včielka

To najlepšie na záver

Zakúpením tejto fľaše na našom e-shope navyše prispejete iniciatíve Ecologi Earth, ktorá za každý predaný produkt Lund London vysadí jeden strom. Aj vďaka vám a MyBottle sa nám v roku 2021 podarilo vysadiť takmer 1000 nových stromov. Ďakujeme, že spoločne robíme tento svet lepším miestom!

 

Autor: 

Kristína Repková

 

Späť do obchodu