Zastavte čas s kvalitnou termofľašou!

Priemerný dospelý Slovák urobí počas dňa asi 35 000 rozhodnutí. Začína to v momente, keď sa zobudíme. Pospím si, alebo si dám rýchlu sprchu? Mám chuť na sladké raňajky, alebo radšej na slané? Na kávu, alebo na čaj? Ups! To už nestíham! V tomto momente prichádza na rad skvelý nápad – vezmem si svoj obľúbený nápoj so sebou… Siahate po termofľaši z MyBottle a to najlepšie rozhodnutie je na svete! :-)

Či je zima, či leto - pitný režim je na prvom mieste

Je všeobecne známe, že človek by mal denne vypiť dva až tri litre tekutín. V aktuálnom zimnom období sa vám síce môže zdať, že ste smädní pomenej, nič to však nemení na skutočnosti, že telo je potrebné hydratovať ako v zime, tak aj v lete. V chladnom počasí pohladí dušu najmä teplý nápoj, ktorý však v obyčajnej plastovej fľaši alebo v hrnčeku teplý dlho nezostane, efekt je teda nulový. Naopak, v horúcich letných dňoch by vás zas vzkriesila dobre vychladená limonáda alebo osviežujúca čistá voda s ľadom. Ako túto dilemu vyriešiť a mať pritom nápoj v požadovanej teplote vždy poruke? Veľmi jednoducho – na to sú predsa termofľaše!

lifestraw termoflasa tmavomodrá

S termofľašou zastavíte čas a chránite prírodu

Kvalitné termofľaše z MyBottle vďaka svojim skvelým izolačným vlastnostiam udržia teplotu nápoja na rovnakej hodnote celé hodiny, preto sa nemusíte báť nepríjemného prekvapenia v podobe vlažnej kávy alebo príliš teplej limonády. V zásade platí, že čím väčšia termoska, tým dlhšie zostane stabilná teplota nápoja. Vďaka záruke kvality od renomovaných svetových výrobcov si môžete byť istí, že z našej termofľaše sa do vášho nápoja nebudú uvoľňovať žiadne škodlivé látky, toxíny, pachy ani arómy. Fľaše z nehrdzavejúcej ocele majú neprekonateľnú životnosť a nespôsobujú prírode ekologické problémy. Zabité dve muchy jednou ranou!

 

Aké sú výhody termofliaš?

  • V prvom rade sú bezpečné, neobsahujú totiž BPA, PVC ani ftaláty, ktoré môžu zapríčiniť rôzne zdravotné ťažkosti. Preto je termofľaša pre vás veľmi múdrou a v neposlednom rade aj „zelenou“ voľbou.
  • Sú jednoducho umývateľné a využiteľné donekonečna – v prípade potreby ich možno umývať aj pri vysokých teplotách alebo v umývačke.
  • Štýlové, udržateľné a ľahko recyklovateľné. Nemusíte sa báť, že spôsobíte ujmu životnému prostrediu – práve naopak, ušetríte ho každým jedným dúškom, nakoľko si vyžadujú menej zdrojov a menej energie.
  • Udržujú plesne a baktérie na uzde. Okrem toho, že termofľaše sú bez chemikálií, odolávajú hrdzi, korózii a škvrnám, ak sú dobre navrhnuté, nedajú šancu plesniam ani baktériám.

 joseph joseph termoflasa

 

Fľaša, ktorú musíte mať!

Aspoň jednu poriadnu termofľašu by mal vlastniť každý z nás. Či už ju budete využívať doma, pri športových aktivitách, v práci, v škole, v prírode, alebo na prechádzke… Dôležité je, aby bola z kvalitných materiálov. Tie naše sú vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorá udrží obsah chladný 24 hodín a horúci až 12 hodín, pričom dbáme tiež na kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn, čím sa prirodzene stávajú aj vaším štýlovým doplnkom. A to ste ešte možno nevideli našu hravú a nadčasovú kolekciu Lund London®!

lund london termoska

 

Každý výrobok spoločnosti Lund London je ručne dotvorený. Či už sa jedná o fľaše, nerezové slamky, alebo čistiace kefy, môžete si byť istí, že váš výrobok je precízne a starostlivo opracovaný. Termofľašu Lund London si tiež môžete ľubovoľne prispôsobiť – krásne a zábavné originálne vrchnáčiky si môžete vymieňať podľa aktuálnej nálady. Bez akýchkoľvek slov tak môžete dať svetu najavo, ako sa cítite! :)

 lund london detská termoska včielka

To najlepšie na záver

Zakúpením tejto fľaše na našom e-shope navyše prispejete iniciatíve Ecologi Earth, ktorá za každý predaný produkt Lund London vysadí jeden strom. Aj vďaka vám a MyBottle sa nám v roku 2021 podarilo vysadiť takmer 1000 nových stromov. Ďakujeme, že spoločne robíme tento svet lepším miestom!

 

Autor: 

Kristína Repková

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie