Ako si najlepšie vybrať šejker, ktorý vyhovie vašim potrebám?

Nie je šejker ako šejker. Možno si myslíte, že jeden typ šejkra by uspokojil potreby každého používateľa. Avšak aj tu platí pravidlo sto ľudí sto chutí, každému vyhovuje iná veľkosť, materiál, dizajn a praktické prvky. Dôležitá je aj kvalita a funkčné prvky, aby sa vám nestalo to, že si zašpiníte váš obľúbený kúsok oblečenia alebo v horšom prípade celú tašku. 

V tomto článku sa vám pokúsime priblížiť rôzne druhy šejkrov, aby sme vám pomohli vybrať si z našej ponuky ten správny, ktorý bude dokonale vyhovovať vašim potrebám. 

 

Termo šejkre pre uchovanie nápoja v chlade

Nerezové termo šejkre majú široké využitie, sú ideálne pre uchovávanie vody, štiav alebo proteínových kokteilov v chlade po celý deň. Počas horúcich letných dní je tento typ šejkra dobrým spoločníkom, ktorý ponúkne osvieženie v každej situácií. Takto si môžete váš obľúbený nápoj vychutnať naplno kedykoľvek počas dňa.

nerezové šejkre blenderbottle


Šejkre s originálnym dizajnom

Ste veľkým fanúšikom Marvelu, vtipných obrázkov alebo Ironmana? Alebo sa len chcete odlíšiť dizajnom od ostatných? V tom prípade si môžete vybrať zo širokej ponuky Marvel šejkrov. V ponuke nájdete originálne šejkre v rôznych farbách, dizajnoch a objemoch.

marvel šejker blenderbottle
Sklenené šejkre nielen pre milovníkov jogy

Tento typ šejkru je vhodný pre ľudí, ktorí uprednostňujú pitie zo skla. Sklenené šejkre sú vysoko odolné voči zápachu a škvrnám. Fľaša je zasadená do ochranného silikónového obalu a disponuje dvomi otvormi, jeden je na pitie a druhý širší sklenený otvor slúži na jednoduché pridávanie doplnkov alebo ľadu. Šejkre majú čistý elegantný dizajn a na hodine jógy s týmto typom určite zabodujete.

joga protein šejker blenderbottle
Klasické šejkre za nízku cenu

Ak máte radi overenú klasiku za dostupnú cenu, najlepšou voľbou je pre vás Šejker BlenderBottle Original Classic. Tento model je najpredávanejším šejkrom na trhu. Je veľmi obľúbený a môžete si vybrať z množstva farebných prevedení. Ponúka veľa výhod, ako je zaoblená spodná časť pre lepšie miešanie, zmodernizovaný dizajn a nepriepustné tesnenie. Vďaka širokému otvoru sa doň ľahko pridávajú prísady a svojim tvarom pasuje do väčšiny držiakov v autách.

Blenderbottle šejker na protein classic

Mini šejkre

Mini šejkre sú vhodné pre ľudí, ktorí potrebujú ušetriť miesto. Šejkre s objemom 300 ml sa jednoducho zmestia do ruksaku, cestovnej tašky, ale aj do kabelky a kvalitné tesnenie zaručí, že sa vám nápoj v taške nevyleje. Výhodou je, že sa zmestia aj do umývačky riadu.

Mybottle šejker 300ml
Šejkre s integrovaným systémom dóz

Ak si zvyknete baliť proteín a iné doplnky na neskôr, nenájdete lepšie riešenie ako tento typ šejkru. Fľaša je doplnená dvoma do seba zapadajúcimi nádobami s vekom, ktoré sa pripájajú a odpájajú. K dispozícií je dokonca aj tácka na pilulky, ktorá sa úhľadne zmestí do viečka nádoby a poskytuje dokonalé miesto pre vitamíny. Tieto šejkre sú veľmi praktické, najmä ak chodíte trénovať po práci alebo po škole. V dózach si môžete uchovať proteínový prášok alebo doplnky po celý deň  a zarobiť si ich až po tréningu.

mceclip2-2blenderbottle šejker so zasobníkom


Prémiové šejkre

Ak ste fanúšikom noviniek a inovácií, prémiové šejkre sú jednoznačne určené pre vás. Ich dizajn v efektnom a elegantnom prevedení vám umožní pohodlné uchopenie pre pevné držanie v jednej ruke. Ponúkajú množstvo výhod, ako je bezpečné nepriepustné veko, sklopné uško pre jednoduché prenášanie a šľahacia loptička BlenderBall, ktorá zabezpečí dokonale hladké vyšľahanie vášho nápoja.

blenderbottle hybridný šejker a fľaša na vodu

Kúpou vhodného šejkra uľahčíte život nielen sebe, ale aj prírode. Kvalitný šejker môžete na rozdiel od obyčajnej plastovej fľaše používať dlhodobo a tým šetríte prírodu a z dlhodobého hľadiska aj vašu peňaženku. 

Zabudli sme na niekoho? Ak ste sa v žiadnej kategórií nenašli, pozrite si našu širokú ponuku.

 

Zdroje:

https://blog.blenderbottle.com/the-best-protein-shaker-bottles-for-every-need

https://www.mybottle.sk/sejkre/

 

Autor:

Barbora Kňazovčíková

 Späť do obchodu