Hľadáte valentínsky darček? Využite super zľavu a darujte štýlovú fľašu na vodu!

Blíži sa sviatok všetkých zamilovaných, ktorý sa tradične spája s darovaním darčekov. Využite 20% zľavu na značky Neon Kactus a Lund London, a darujte jedinečný valentínsky darček. Fľaša na vodu je štýlovým udržateľným doplnkom, ktorý poteší naozaj každého. Objavte celú ponuku a prečítajte si niekoľko zaujímavostí o sviatku sv. Valentína

 

Prečo je zvykom darovať valentínsky darček? 

O vzniku sviatku sv. Valentína koluje niekoľko historiek a nikto sa presne nevie zhodnúť na tom, ktorá je pravdivá. Najznámejší príbeh rozpráva o rímskom kňazovi Valentínovi, ktorý žil v 3. storočí. Rímu vtedy vládol cisár Claudius II, ktorý zakázal uzatvárať manželstvá, pretože mladých mužov potreboval do svojej armády. Kňazovi to prišlo veľmi nespravodlivé, a tak začal manželské zväzky uzatvárať tajne. Keď na to cisár prišiel, nechal Valentína 14. februára zavraždiť. Aj po Valentínovej smrti sa však posolstvo lásky šírilo ďalej. 

svaty valentín

Samozrejme, súčasná podoba osláv dňa zamilovaných sa vyvíjala postupne a pridávali sa rôzne tradície. Historici sa zhodujú na tom, že valentínske pozdravy sa stali populárnymi už v stredoveku. Najznámejšou valentínkou je báseň z roku 1415, ktorú napísal vojvoda z Orleansu Charles svojej manželke. 

Neodmysliteľnou súčasťou sv. Valentína je aj darovanie darčeku. Valentínsky darček sa začal objavovať v 20. storočí a dnes je neodmysliteľnou súčasťou osláv Valentína. V niektorých prípadoch dokonca nahradil valentínske pozdravy a zaľúbenci sa obdarúvajú len darčekmi. Darovať môžete svojej polovičke naozaj čokoľvek a my máme pre vás pár skvelých tipov. 

valentínsky darček - detská nerezová fľaša klean kanteen

20% Zľava na značky Neon Kactus a Lund London 

Hľadáte jedinečný darček na Valentína? Darujte praktický darček, ktorý bude vaša polovička využívať počas celého roka. Fľaša na vodu, štýlový hrnček alebo dóza na jedlo potešia každého a nosiť sa dajú kamkoľvek so sebou. Objavte našu ponuku a využite špeciálnu valentínsku zľavu na značky Neon Kactus a Lund London! 

Jedným z prvých produktov Neon Kactus bol uzatvárateľný sklenený termohrnček, ktorý dokonale nahradil jednorázové poháre. Neskôr sa ponuka rozšírila o nerezové termohrnčeky a sklenené fľaše, ktoré zakúpite v rôznych farbách. Zároveň sa spoločnosť zaviazala, že za každý predaný produkt vysadí jeden strom. Okrem skvelého valentínskeho darčeku a úžasnej 20% zľavy získate aj dobrý pocit z pomoci prírode. 

valentínsky darček - fľaše na vodu neon kactus

 

Fľaše na vodu značky Lund London by ste vďaka jedinečnému dizajnu spoznali kdekoľvek. Britská značka vyrobila svoju prvú fľašu v roku 2016 a okamžite sa stala hitom. Fľaše na vodu Lund London zakúpite vo viacerých veľkostiach a ozvláštniť ich môžete rozdielnymi vrchnákmi, ktoré si môžete zvlášť dokúpiť. Okrem termofliaš má Lund London v ponuke aj nerezové slamky, či desiatové boxy

valentínsky darček - termofľaša lund london pár

 

Objavte celú ponuku fliaš na vodu, sklenených hrnčekov, termofliaš, dóz na jedlo a ďalších doplnkov. Nájdite ten najlepší valentínsky darček pre vašu polovičku a nezabudnite nás označiť na sociálnych sieťach instagrame alebo facebooku


Autor: 

Dáša Uhereková 

Späť do obchodu