Detská termo fľaša ako bezprostredná súčasť vašej výbavy

Začala sa nám jeseň, obdobie, keď sa všetci začíname uchyľovať do tepla, vyhľadávame miesta presýtené príjemným pocitom domova. Tobôž deti bažia po pocite cítiť sa jemnúčko, príjemne, nazvime to pokojne: detsky. Kedy ste sa naposledy takto cítili? 

 

A vy ju už máte?

Čoraz väčší chlad a mráz nás prijíma nosiť si so sebou teplý čaj či akýkoľvek iný nápoj v termo fľaši. O to viac sa deti, ktorých imunita je ešte len v procese budovania, potrebujú v tomto období vyhýbať studeným tekutinám. Ako ste na tom vy doma? Zaobstarali ste si detskú termo fľašu, ktorá je vaším veľkým spoločníkom na cestách? A vôbec, premýšľali ste nad tým, že by ste si ju mali zadovážiť?

 

Zjednodušte si život

Pri každom vašom výlete, návšteve či bežnej prechádzke alebo ceste si so sebou pribalíte pokrm pre vaše dieťa. Určite ale vždy riešite dilemu: v prípade, ak vám jedlo vychladne, kde ho následne prihrejete či inak tepelne upravíte? Máme pre vás riešenie! Stačí vám detská termo fľaša, ktorá zahodí všetky komplikácie do kúta. Jedlo si pokojne uvarte a pripravte tak, akoby ho konzumovalo doma. Potom už len stačí preložiť jedlo do termo nádoby a je to. V daný moment budete mať jedlo dokonale teplé a pripravené na podávanie. Znie to príliš jednoducho a ideálne? Ak si myslíte, že áno, nemýlite sa. Je to ozaj jednoduché a ideálne na akékoľvek spoločné výlety. Stačí si už len vybrať tú správnu detskú termo fľašu ušitú na mieru priamo pre vás. 

 

Menšia, väčšia, najväčšia

Máte doma veľkého jedáka a musíte si vždy so sebou pribaliť toho viac? Alebo naopak nemáte radi veľké nádoby, ktoré vám následne v taške zavadzajú a zaberajú zbytočný priestor? Nech je to akokoľvek, voľba je na vás. Určite medzi detskými termo fľašami nájdete takú, ktorá vám vyhovuje a jej využitie bude pre vás praktické a efektívne. Zamerajte sa pri jej výbere na atribúty, ktoré sú pre vás najdôležitejšie, len tak budete určite spokojný. 

 

Bŕŕ, je mi zima!

Na prechádzky či do prírody by sme s deťmi určite mali chodiť aj počas chladnejších dní. S nástupom jesene a prichádzajúcej zimy budete väčšmi pociťovať nepríjemné pocity, ktoré sa spájajú s nižšími teplotami. Vieme si to však uľahčiť a pomôcť si.  Zahnať zimu vieme bezpochyby detskou termoskou, ktorá nás zahreje kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí ju nosiť vždy so sebou a v správny čas ju vybrať a ulahodiť detským chuťovým pohárikom.

 

Praktickosť si deti zamilujú

Fľaše sú ideálnym sprievodcom detí, ktoré si neustále vyžadujú prijímať ten správny príjem tekutín. Určite, základom je samotný príjem, ale nespochybniteľným je tiež správny výber, čím máme na mysli dostatočne teplé nápoje a jedlá, ktoré si vaše deti vyžadujú najmä v zimnom období. 

 

Parťák do dažďa aj snehu

Nájdite pre vašu ratolesť detskú termo fľašu a termosku, ktorá mu vždy vyčarí na tvári úsmev. Nielenže bude mať vaše dieťa parťáka a hračku do každého počasia, ale naučíte ho prijímať dostatok tekutín a správne vyvážené jedlo v každom čase i nečase. Verte, že na dobre sa zvyká ľahko, čím skôr začnete, tým lepšie to bude pre zdravie vášho potomka, ako aj váš komfort.

Autor:

Zuzana Wagnerová

Späť do obchodu