Fľaša na výrobu vodíkovej vody - FLASKA 300 ml

Využite vodu na maximum. S fľašou FLASKA obohatíte svoju vodu o vodík a jednoducho tak získate blahodárne účinky vodíka pre svoje telo.
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
Ihneď k odoslaniu
Kód: 4202
Značka: FLASKA
139 € / ks

Fľaša na tvorbu vodíkovej vody - FLASKA 300 ml

Čo je FLASKA a na čo sa používa? 

Flaska je praktickým pomocníkom k akejkoľvek športovej či nešportovej aktivite. Flaska pomocou špeciálnej membrány uvoľňuje z molekúl vody prostredníctvom elektrolýzy samostatné molekuly vodíka. Časť vodíka je v plynnej forme a časť vodíka sa rozpustí vo vode. 

Molekula vodíka sa po vypití v tele človeka ihneď rozkladá na atómy vodíka, ktoré ľahko prenikajú do buniek a neutralizuje voľné radikály. Po neutralizácii voľných radikálov vznikne obyčajná voda, ktorá sa z tela vylúči.

Nie je nič lepšie ako zásobiť telo dostatkom „živej vody“ s blahodarnými účinkami. Jediné čo k tomu potrebujete, je FLASKA čistá voda z vodovodu.

Voda obohatená o vodík

Voda ako taká je zložená z molekuly vodíka obohatenej o kyslík. Vodíková voda je zase vodou, ktorá obsahuje rozpustené plynné molekuly vodíka. Obsah vodíka vo vode je možné zmerať skúšobným roztokom na kontrolu prítomnosti molekulárneho vodíka vo vode.

Plynné molekuly vodíka majú rôzne terapeutické účinky, rýchlo prenikajú tkanivami a bunkami a tak sa dostanú aj do bunkových a vnútrobunkových obalov. Vodík z vody však postupne uniká a po niekoľkých hodinách poklesne pod terapeutickú hodnotu. Preto odporúčame vodíkovú vodu vypiť obratom po dokončení cyklu generovania vodíka.

Blahodárne účinky vodíkovej vody

 • antioxidant
  - Vodíková voda má úžasnú schopnosť distribuovať svoje molekuly v tkanivách. Na rozdiel od iných antioxidantov disponuje výnimočnou vlastnosťou – schopnosťou preniknúť až do gélovitého, vnútorného prostredia bunky, tzv. cytosoly. Ióny obsiahnuté vo vodíkovej vode sú také maličké, že sa dokážu dostať v našom organizme kamkoľvek a takmer okamžite.
 • podpora imunity
  - Vodíková voda je 176-krát účinnejšia ako vitamín C a svojimi účinkami podporuje lepšiu obranyschopnosť organizmu.
 • regenerácia po športe
  - Vodíková voda urýchľuje regeneráciu po športovom výkone, pôsobí ako prevencia proti poškodeniu buniek, zápalom a nekontrolovateľnému rastu buniek.
 • zvládanie stresu
  - Zabudnite naň. Vodíková voda ochraňuje telo aj pri psychickej záťaži a únave.
 • redukcia hmotnosti
  - Blahodarne pôsobí na metabolizmus, látkovú výmenu a odbúravanie tukov z tela.
 • kozmetické účinky
  - Pri vonkajšom použití poslúži ako prostriedok na hydratáciu pleti vďaka ľahšiemu prenikaniu do pokožky a krvi.
 • podpora cievneho systému
  - Pôsobí priaznivo na elasticitu a mikrocirkuláciu ciev.
 • dobitie energie
  - Molekuly vodíka obsahujú vysokú hustotu energie, ktorú dokážu ihneď distribuovať do každej bunky vášho tela individuálne.

 

Pre koho je FLASKA vhodná? 

FLASKU môže použiť ktokoľvek. Mladí, starí, ľudia so zdravotnými problémami, športovci, či dokonca domáci miláčikovia. Nespotrebovanou vodou dokonca môžete zaliať aj kvety.

FLASKA sa môže stať vašim spoločníkom pri každodenných aktivitách. Denne sa hodí na každý stôl, do každého batoha či kabelky.

Ako na to (návod na použitie): 

Obohatenie vody vodíkom vo FLASKE

 1. Ak FLASKA nie je nabitá, nabite ju cez pridané USB prostredníctvom elektrickej siete či laptopu (nabíjanie trvá približne 2 hodiny)
 2. Nalejte do FLASKY čistú pitnú vodu z vodovodu alebo balenú neperlivú vodu (objem 0,3L). Odporúčaná teplota vody je od 20°C až 40°C.
 3. Prišrubujte sklenený vrchnák FLASKY
 4. Stlačte a podržte tlačidlo (cca 3 sekundy), čím začnete 3 minutový proces generovania vodíka. Ak chcete zdvojnásobiť dávku vodíka, po 3-sekundovom držaní tlačidla stlačte tlačidlo ešte raz. Pri dvojnásobnej dávke bude proces trvať 6 minúť.
 5. Váš zdravší pitný režím sa môže začať. Nazdravie!

 

Obohatenie balenej vody vodíkom 

 1. Ak FLASKA nie je nabitá, nabite ju cez pridané USB prostredníctvom elektrickej siete či laptopu (nabíjanie trvá približne 2 hodiny)
 2. Odkrúťte FLASKU od podstavca a prišrubujte k podstavcu adaptér na balené vody.
 3. Nasadťe a prišrubujte takto upravený podstavec na ktorúkoľvek PET fľašu s neperlivou vodou. Pri šrubovaní môžete podstavec otočiť.
 4. Vráťte podstavec teraz už aj s prišrubovanou PET fľašou do pôvodnej polohy. Stlačte a podržte tlačidlo (cca 3 sekundy), čím začnete 3 minutový proces generovania vodíka. Ak chcete zdvojnásobiť dávku vodíka, po 3-sekundovom držaní tlačidla stlačte tlačidlo ešte raz. Pri dvojnásobnej dávke bude proces trvať 6 minúť.
 5. Svoju balenú vodu ste obohatili o vodík. Nazdravie!

 

FLASKA vydrží nabitá viac ako 20 cyklov výroby vodíkovej vody, čo dokáže pokryť viac ako 3 dni aktívneho zdravého pitného  režimu. 1 cyklus vygeneruje až 1200 - 1500 PPB obsahu vodíka.

FLASKA neupravuje vodu, vyrobí vodíkovú vodu a tá má svoje pôvodné pH aj svoju pôvodnú mineralizáciu. Pri pravidelnom pití pocítite jej priaznivé účinky.

Obsah balenia:

 • FLASKA z borosilikátového dvojskla
 • Sklenený vrchnák s PP
 • Podstavec so SPE / PEM membránou
 • USB kábel
 • návod
 • darček: adaptér na balené vody

Detaily Produktu: 

 • Celkový objem: 300 ml
 • Hmotnosť: 564 g
 • Výška:  260 mm
 • Priemer: 65 mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu