Veľkoobchod

Vážený obchodný partner, 

 

spoločnosť MyGroup s.r.o., výhradný distribútor britskej značky LUND LONDON pre Slovenskú a Českú republiku, si Vám touto cestou dovoľuje dať do pozornosti úplnú novinku na našom trhu, neprehliadnuteľné dizajnové termofľaše pre deti, teenagerov aj dospelých. 

 

Fľaše LUND LONDON sú typické svojím nadčasovým a hravým prevedením, ktorým si okamžite získajú srdcia malých aj veľkých zákazníkov. Každý výrobok spoločnosti LUND LONDON je ručne dotvorený. Exkluzívny a originálny dizajn v kombinácii s kvalitným spracovaním zaručuje, skvelú predajnosť s veľmi zaujímavou maržou pre predajcu. 

 

Fľašu LUND LONDON vytvoril v roku 2016 britský dizajnér Daniel Lund Savage. 

 

Jeho diela sa predávajú po celom svete, od prestížnych obchodných domov ako Le Bon Marche a KaDeWe, cez Kráľovskú operu až po svetové múzeá a galérie vrátane obchodov Hayward Gallery Shop, Southbank Center a Qatar Museum.

 

Veríme, že Vás naša krátka prezentácia oslovila a tento druh tovaru sa skvele hodí do Vášho portfólia produktov. 

 

V prípade záujmu sa prosím zaregistrujte na veľkoobchodnom portáli www.mygroup.sk, kde sa Vám po schválení registrácie zobrazia nákupné ceny a možnosť vytvorenia Vašej prvej objednávky.

 

Spoločnosť MyGroup s.r.o. je tiež výhradným distribútorom britskej značky NEON KACTUS a americkej značky športových fliaš BlenderBottle.

 

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

 

S úctou, 

MyBottle.sk

+421 940 999 100

info@mygroup.sk 

www.mygroup.sk