Samočistiaca fľaša LARQ Movement White/Marine 710 ml

Fľaša LARQ® je prvá samočistiaca fľaša na svete. Vďaka patentovanej technológii zničí až 99,9999% biologických kontaminantov a je viac ako 10 000-krát hygienickejšia, ako použitie bežnej opakovane použiteľnej fľaše. 

Môžeme doručiť do:
4.11.2021
Skladom
Kód: 425
Značka: LARQ
98,99 € / ks 82,49 € bez DPH
Samočistiaca fľaša LARQ White/Marine
Termo
ZADARMOZADARMO

LARQ samočistiaca fľaša Movement White/Marine 710 ml

Sú moderné technológie, nadčasový dizajn a udržateľnosť životného prostredia vašou vášňou? Potom bude antibakteriálna fľaša LARQ® Vaším splneným snom!

Fľaša LARQ® je prvá samočistiaca fľaša na svete. S touto fľašou sa nemusíte obávať žiadneho nepríjemného zápachu z opakovaného používania, a to dokonca aj bez nutnosti otrávneho vymývania.

Vďaka patentovanej UV-C technológii fľaša zničí 99,9999% biologických kontaminantov. Používanie fľaše LARQ® je viac ako 10 000-krát hygienickejšie ako použitie bežnej opakovane použiteľnej fľaše. Pre čistiaci režím stačí jednoducho stlačiť tlačidlo na viečku a za 60 sekúnd je vaša voda aj fľaša panensky čistá.

Nemusíte sa báť, že na čistenie zabudnete - fľaša je natoľko inteligentná, že sa pravidelne po dvoch hodinách opäť vyčistí. A to tak ticho, že to ani nepostrehnete. Nebude vás teda rušiť napríklad pri pracovnej porade. Intenzitu čistenia si môžete zvoliť v dvoch programoch - normálnym a intenzívnym. Fľaša sa dobíja cez vodotesný USB port káblom a v normálnom režime vydrží nabitá jeden až dva mesiace. Na nutnosť dobitia vás upozorní indikátor batérie. Ak tlačidlo podržíte 5 sekúnd, fľaša sa prepne do cestovného módu a zablokuje tlačidlo proti náhodnému stlačeniu. Navyše, unikátny dizajn fľaše bol ocenený prestížnou cenou Red Dot Award 2019, ktorá je každoročne udeľovaná najlepším dizajnérskym produktom.

Spoločnosť LARQ® venuje z každej predanej fľaše čať zisku neziskovým organizáciám, ktoré sa zasadzujú o vybudovanie udržateľných zdrojov vody po celom svete.

Detaily produktu:

  • Samočistenie každé 2 hodiny pomocou technológie UV-C LED
  • Vyradí až 99,9999% baktérií
  • Dvojstenná vákuová izolácia udržuje vodu studenú 24 h a horúcu 12 h
  • Nabíjateľná lítium-polymérová batéria vydrží 1 až 2 mesiace
  • Dva režimy čistenia vody
  • Vyrobené z elektrolyticky leštenej nehrdzavejúcej ocele 18/8 (bez BPA)

 

Vlastnosti produktu:

  • Celkový objem: 710 ml
  • Hmotnosť balenia: 650 g
  • Výška: 249 mm
  • Priemer: 71 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: