Pohár na sekt RONA BALLET Flute 4 ks - 310 ml

Set pohárov na sekt RONA z kolekcie Ballet Flute sa skladá zo 4 ks. 

Pohár na sekt RONA má objem 310 ml a je vyrobený z bezolovnatého krištalínového nápojového skla.

Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Ihneď k odoslaniu
Kód: 3308
Značka: RONA
15 € / balenie

Poháre na sekt RONA BALLET Flute 4 ks - 310 ml

Poháre na šumivé víno Rona sú vyrobené z kvalitného krištalínového skla, ktoré sa vyznačuje vysokým leskom a kvalitou. Pohár na sekt má objem 310 ml a balenie obsahuje 4 ks. 

Kolekcia Ballet

Kolekcia Rona Ballet sa vyznačuje jemnosťou a eleganciou. Poháre z tejto kolekcie sú príznačné štíhlou ťahanou nohou, čiže je z jedného kusu, čo zabezpečuje väčšiu odolnosť. Má pevnú základňu, tzv. dienko podľa presných technických parametrov. Príznačná je aj svojim moderným zúženým spodným tvarom kalicha do tvaru "V". 

Kvalitný materiál - zaručený lesk 

Značka Rona je jedným z najväčších a popredných výrobcov bezolovnatého krištalínového nápojového skla. Vďaka špičkovým technológiám výroby, materiálu a použitiu vzácneho prvku najvyššej kvality erbia majú produkty brilantný lesk a čírosť bez mliečneho povlaku.

Perlivý bod pohára

Počuli ste už o tom, že pohár môže mať perlivý bod? Takýto bod majú poháre určené na šumivé vína. Ide o drobné zdrsnené miesto zvyčajne v strede, kedy sa perlivosť nápoja koncentruje práve v oblasti perlivého bodu. 

Ten priťahuje kysličník uhličitý obsiahnutý v perlivých nápojoch a eliminuje perlenie v iných častiach pohára. Výsledný efekt je tenká retiazka bubliniek stúpajúcich z dna kalíška smerom k hladine.

Využitie v domácnostiach aj v gastronomických zariadeniach 

Sklenené výrobky Rona majú široké využitie od ochutnávky vín a degustácie cez podávanie nápojov v gastronomických zariadeniach až po bežné využitie v domácnostiach. 

Detaily produktu:

  • Celkový objem: 310 ml
  • Výška: 250 mm
  • Priemer: 70 mm
  • Balenie: 4 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu