MyBottle Príbeh

Moje meno je Mário Baldovský a spolu s mojim bratom Lukášom a jeho priateľkou Dominikou prevádzkujeme e-shop MyBottle™, v ktorom nájdete široký výber originálnych fliaš a doplnkov od renomovaných svetových výrobcov.

S myšlienkou priniesť na slovenský trh niečo ekologické a zároveň byť originálni sme sa začali pohrávať v roku 2019. Po nespočetných množstvách debát a nápadov, sme vždy narazili na to, že už pred nami niekto s podobným nápadom prišiel a ocitali sme sa opakovane v slepej uličke.

Na začiatku bol šejker

Naša pôvodná myšlienka, ešte skôr ako vznikla naša stránka, bola priniesť na slovenský trh zdravotne nezávadné a kvalitné personalizované šejkre. Pri hľadaní toho správneho dodávateľa sme ale zistili, že na našom trhu chýbajú nielen personalizované šejkre, ale akékoľvek iné kvalitné zdravé fľaše, či už do fitka, do prírody, do práce, pre deti, alebo na voľný čas.

Aby si každý, našiel svoju fľašu

Po niekoľkomesačnom hľadaní kontaktov na výrobcov a dodávateľov sme neustále narážali na ďalšie a ďalšie špičkové dizajnérske svetové spoločnosti, ktoré sa venujú výrobe zdravotne nezávadných fliaš. Tie nám učarovali natoľko, že sme sa ich rozhodli dotiahnuť na Slovensko a založiť prvý e-shop, v ktorom zoskupíme široký výber originálnych fliaš a doplnkov od týchto renomovaných svetových výrobcov.

„Produkty v našom eshope starostlivo vyberáme, prispôsobujeme ich súčasným trendom aj dopytom našich zákazníkov. Záleží nám na tom, aby si u nás vedel vybrať fľašu naozaj každý.“

Spolupracujeme s dlhoročnými a trvalo udržateľnými svetovými spoločnosťami, ktoré prinášajú na trh technologicky aj materiálovo pokročilé fľaše. Všetky produkty, ktoré ponúkame sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov, so zreteľom na kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn, čím sa prirodzene stávajú aj vaším štýlovým doplnkom.

Produkty, ktoré nájdete na MyBottle™ nakupujeme priamo od výrobcov, resp. ich oficiálnych zástupcov, čím sa snažíme znížiť uhlíkovú stopu na nevyhnutné minimum.

„Záleží nám na životnom prostredí, preto sa riadime heslom #byťekojesmart.“

Či už sa rozhodnete kúpou kvalitnej originálnej fľaše potešiť seba alebo obdarovať blízkeho človeka, prispievate tým k zdravšiemu životnému štýlu a vďaka špičkovým materiálom, z ktorých sú fľaše vyrábané aj ku udržateľnejšiemu životnému prostrediu.

 

PS: Spravíte nám obrovskú radosť, ak nám zanecháte hodnotenie na Google.

 

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach InstagramFacebook a Linkdin.

 

ĎAKUJEME!

Mário, Lukáš a Dominika. :)

 

 

Späť do obchodu