Náš príbeh

Moje meno je Mário Baldovský a spolu s mojim bratom Lukášom a jeho priateľkou Dominikou prevádzkujeme e-shop MyBottle, v ktorom nájdete široký výber originálnych fliaš a doplnkov od renomovaných svetových výrobcov.

S myšlienkou priniesť na slovenský trh niečo ekologické a zároveň byť originálni sme sa začali pohrávať v roku 2019. Po nespočetných množstvách debát a nápadov, sme vždy narazili na to, že už pred nami niekto s podobným nápadom prišiel a ocitali sme sa opakovane v slepej uličke.

Náša pôvodná myšlienka, ešte skôr ako vznikla táto stránka, bola priniesť na slovenský trh zdravotne nezávadné personalizované šejkre. Pri hľadaní toho správneho dodávateľa sme ale zistili, že na našom trhu chýbajú nielen personalizované šejkre, ale akékoľvek iné kvalitné zdravé fľaše, či už do fitka, do prírody, do práce, pre deti, alebo na voľný čas.

Po niekoľkomesačnom hľadaní kontaktov na výrobcov a dodávateľov sme neustále narážali na ďalšie a ďalšie špičkové dizajnérske svetové spoločnosti, ktoré sa venujú výrobe zdravotne nezávadných fliaš. Tie nám učarovali natoľko, že sme sa ich rozhodli dotiahnuť na Slovensko a založiť prvý e-shop, v ktorom zoskupíme široký výber originálnych fliaš a doplnkov od týchto renomovaných svetových výrobcov.

Sortiment v našom e-shope je starostlivo vyberaný a prispôsobený tak, aby si u nás vedelo nájsť svoju fľašu široké spektrum aktívnych ľudí.

Spolupracujeme s dlhoročnými a trvalo udržateľnými svetovými spoločnosťami, ktoré prinášajú na trh technologicky aj materiálovo pokročilé fľaše. Všetky produkty, ktoré ponúkame sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov, so zreteľom na kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn, čím sa prirodzene stávajú aj Vaším štýlovým doplnkom.

Produkty, ktoré nájdete na MyBottle nakupujeme priamo od výrobcov, resp. ich oficiálnych zástupcov, čím sa snažíme znížiť uhlíkovú stopu na nevyhnutné minimum.

Či už sa rozhodnete kúpou kvalitnej originálnej fľaše potešiť seba alebo obdarovať blízkeho človeka, prispievate tým k zdravšiemu životnému štýlu a vďaka špičkovým materiálom, z ktorých sú fľaše vyrábané aj ku udržateľnejšiemu životnému prostrediu.

 

PS: Spravíte nám obrovskú radosť, ak nám zanecháte hodnotenie na Google.

 

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach Instagram, Facebook Linkdin.

 

ĎAKUJEME!

Mário, Lukáš a Dominika. :)