Náš príbeh

S myšlienkou priniesť na slovenský trh niečo čo nám tu chýba sme sa začali pohrávať v roku 2019. Po nespočetných množstvách debát a nápadov, sme vždy narazili na to, že už pred nami bol niekto s podobným nápadom a ocitali sme sa opakovane v slepej uličke. Náša pôvodná myšlienka, ešte skôr ako vznikla táto stránka, bola priniesť na slovenský trh personalizované šejkre. Pri hľadaní toho správneho dodávateľa sme ale zistili, že na našom trhu chýbajú nie len personalizované šejkre, ale akékoľvek iné kvalitné fľaše, či už do fitka, do prírody, do práce, pre deti, alebo na voľný čas. Po niekoľkomesačnom hľadaní kontaktov na výrobcov a dodávateľov sme neustále narážali na ďalšie a ďalšie špičkové dizajnérske svetové spoločnosti, ktoré sa venujú výrobe zdravotne nezávadných fliaš. Tie nám učarovali natoľko, že sme sa ich rozhodli dotiahnuť na Slovensko a založiť prvý e-shop v ktorom zoskúpime široký výber originálnych fliaš a doplnkov od týchto renomovaných svetových výrobcov.

Sortiment v našom e-shope je starostlivo vyberaný a prispôsobený tak, aby si u nás vedelo nájsť svoju fľašu široké spektrum aktívnych ľudí. Spolupracujeme s dlhoročnými a trvalo udržateľnými svetovými spoločnosťami, ktoré prinášajú na trh technologicky aj materiálovo pokročilé fľaše. Všetky produkty ktoré ponúkame, sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov so zreteľom na kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn, čím sa prirodzene stávajú aj Vaším štýlovým doplnkom. Produkty, ktoré nájdete na našich stránkach nakupujeme priamo od výrobcov, resp. ich oficiálnych zástupcov, čím sa snažíme znížiť uhlíkovú stopu na nevyhnutné minimum.

Či už sa rozhodnete kúpou kvalitnej originálnej fľaše potešiť seba, alebo obdarovať blízkeho človeka, veríme, že prispievate k zdravšiemu životnému štýlu a vďaka špičkovým materiálom, z ktorých sú fľaše vyrábané aj udržateľnejšiemu životnému prostrediu.

Na zdravie :)

Tím MyBottle

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie