Fľaša na vodu s binchotánom BLACK+BLUM eau good, tritán - čierna 800ml

Fľaša s tradičným japonským binchotanovým filtrom BLACK+BLUM Eau Good je vyrobená z BPA-free Tritanu (kopolyester bez obsahu Bisfenolu A - BPA). Uzáver je z korku so silikónovým tesnením a kovovým klipsom pre pevné uzavretie.

Fľašu EAU GOOD umývajte iba ručne.

 

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 3020
Značka: BLACK+BLUM
26,50 € / ks 22,08 € bez DPH
Kategória: BLACK+BLUM®
Hmotnosť: 0.3 kg
Objem: 800
Položka bola vypredaná…

Fľaša na vodu s binchotánom BLACK+BLUM eau good, tritán

Fľaša s tradičným japonským binchotanovým filtrom BLACK-BLUM Eau Good je vyrobená z BPA-free Tritanu (kopolyester bez obsahu Bisfenolu A - BPA). Uzáver je z korku so silikónovým tesnením a kovovým klipsom pre pevné uzavretie. Binchotanová tyčinka sa do fľaše umiestňuje tak, že fľašu stlačíte a roztiahnete - tyčinka je potom opretá jedným koncom o dno fľaše a druhým zapadne do tvarovaného výčnelku.

 

Vlastnosti produktu:

 • Celkový objem: 800 ml
 • Hmotnosť balenia: 200 g
 • Rozmery: 85mm x 85mm x 24mm
 • Balenie 1ks.

 • Dodávané binchotány sú už umyté a pripravené ihneď na použitie.
 • Binchotan nikdy nečistite saponátom alebo mydlom.
 • Binchotan užívajte iba s čistou kohútikovou vodou. Nepoužívajte v ochutených nápojoch alebo džúsoch!
 • Ak budete čistiť fľaše a karafy, binchotan vždy vyberte.
 • Vriaca voda odstraňuje z binchotanu absorbované nečistoty. Prípadné drobné čiastočky a úlomky dreveného uhlia plávajúce vo vode môžete bez obáv prehltnúť
 • (tablety aktívneho uhlia sú predpisované na liečbu hnačiek, trávenia a nadúvania).
   

Binchotana BLACK+BLUM


Japonský Binchotan bol inšpiráciou pre Dana Blacka a Martina Bluma z londýnskeho dizajnového štúdia BLACK+BLUM, ktoré produkuje výrobky inšpirované japonskou kultúrou (bento).
Pre svoju značku navrhli kolekciu fliaš a karaf s francúzsko-anglickým názvom – Eau Good. Ich "Dobrá voda" využíva tradičnú japonskú filtráciu binchotanmi z vlastnej certifikovanej produkcie (binchotan).

Dodávané tyčinky binchotan značky BLACK+BLUM sú vyrábané vo veľkosti vhodnej pre použitie vo fľašiach Eau Good. Môžete ich ale použiť s akoukoľvek fliaš, karafou alebo krčahom. V prípade sklenených nádob najprv naplňte nádobu kohútikovou vodou a do plnej nádoby binchotan opatrne vložte. Nikdy binchotan nevhadzujte z výšky (tyčinka je ťažká a tvrdá a mohlo by dôjsť k poškodeniu skla). Do plastových (tritánových) fliaš Eau Good najskôr vložte tyčinku (nádobu stlačte tak, aby sa binchotan vo fľaši pevne usadil) a následne nalejte vodu.
Pre ľahšie použitie sú dodávané aj binchotány so stabilizačným nerezovým drôtikom, ktorý zaistí pevné usadenie binchotanu v akejkoľvek nádobe bez rizika jeho vypadnutia pri rozlievaní vody (binchotan s drôtikom).

Viac informácii o binchotane - jeho účinkoch a vlastnostiach si môžete prečítať aj na našom blogu v článku Binchotan - čierne uhlie s hodnotou zlata.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie