Fľaša na vodu s binchotánom BLACK+BLUM eau good, tritán - červená 800ml

Fľaša s tradičným japonským binchotanovým filtrom BLACK+BLUM Eau Good je vyrobená z BPA-free Tritanu (kopolyester bez obsahu Bisfenolu A - BPA). Uzáver je z korku so silikónovým tesnením a kovovým klipsom pre pevné uzavretie.

Fľašu EAU GOOD umývajte iba ručne.

 

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 3021
Značka: BLACK+BLUM
29 € / ks 24,17 € bez DPH
Kategória: Filtračné fľaše
Hmotnosť: 0.3 kg
Objem: 800
Položka bola vypredaná…
Výhody nákupu

Fľaša na vodu s binchotánom BLACK+BLUM eau good, tritán

Fľaša s tradičným japonským binchotanovým filtrom BLACK-BLUM Eau Good je vyrobená z BPA-free Tritanu (kopolyester bez obsahu Bisfenolu A - BPA). Uzáver je z korku so silikónovým tesnením a kovovým klipsom pre pevné uzavretie. Binchotanová tyčinka sa do fľaše umiestňuje tak, že fľašu stlačíte a roztiahnete - tyčinka je potom opretá jedným koncom o dno fľaše a druhým zapadne do tvarovaného výčnelku.

 

Vlastnosti produktu:

 • Celkový objem: 800 ml
 • Hmotnosť balenia: 200 g
 • Rozmery: 85mm x 85mm x 24mm
 • Balenie 1ks.
 • Dodávané binchotány sú už umyté a pripravené ihneď na použitie.
 • Binchotan nikdy nečistite saponátom alebo mydlom.
 • Binchotan užívajte iba s čistou kohútikovou vodou. Nepoužívajte v ochutených nápojoch alebo džúsoch!
 • Ak budete čistiť fľaše a karafy, binchotan vždy vyberte.
 • Vriaca voda odstraňuje z binchotanu absorbované nečistoty. Prípadné drobné čiastočky a úlomky dreveného uhlia plávajúce vo vode môžete bez obáv prehltnúť
 • (tablety aktívneho uhlia sú predpisované na liečbu hnačiek, trávenia a nadúvania).
   

Binchotana BLACK+BLUM


Japonský Binchotan bol inšpiráciou pre Dana Blacka a Martina Bluma z londýnskeho dizajnového štúdia BLACK+BLUM, ktoré produkuje výrobky inšpirované japonskou kultúrou (bento).
Pre svoju značku navrhli kolekciu fliaš a karaf s francúzsko-anglickým názvom – Eau Good. Ich "Dobrá voda" využíva tradičnú japonskú filtráciu binchotanmi z vlastnej certifikovanej produkcie (binchotan).

Dodávané tyčinky binchotan značky BLACK+BLUM sú vyrábané vo veľkosti vhodnej pre použitie vo fľašiach Eau Good. Môžete ich ale použiť s akoukoľvek fliaš, karafou alebo krčahom. V prípade sklenených nádob najprv naplňte nádobu kohútikovou vodou a do plnej nádoby binchotan opatrne vložte. Nikdy binchotan nevhadzujte z výšky (tyčinka je ťažká a tvrdá a mohlo by dôjsť k poškodeniu skla). Do plastových (tritánových) fliaš Eau Good najskôr vložte tyčinku (nádobu stlačte tak, aby sa binchotan vo fľaši pevne usadil) a následne nalejte vodu.
Pre ľahšie použitie sú dodávané aj binchotány so stabilizačným nerezovým drôtikom, ktorý zaistí pevné usadenie binchotanu v akejkoľvek nádobe bez rizika jeho vypadnutia pri rozlievaní vody (binchotan s drôtikom).

Viac informácii o binchotane - jeho účinkoch a vlastnostiach si môžete prečítať aj na našom blogu v článku Binchotan - čierne uhlie s hodnotou zlata.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu