Džbán PureVis White (pokročilý filter) 1,9 l - LARQ

Môžeme doručiť do:
5.12.2022
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: 4450
Značka: LARQ
164 € / ks 136,67 € bez DPH
Kategória: LARQ®
Hmotnosť: 0.3 kg
Objem: 1900
52819 larq pitcher pw 1 webp
Novinka

Džbán PureVis White (pokročilý filter) 1,9 l - LARQ

Značka LARQ po výbornej skúsenosti so samočistiacimi fľašami uviedla na trh aj filtračnú kanvicu. Výhodou tejto kanvice oproti tradičným je, že má dvojstupňový proces filtrácie a čistenia. Nehrozí tak, že sa baktérie dostanú z filtra späť do vody. Vďaka prečisteniu je potom voda chutnejšia a s tým aj lepšie chutí vaša obľúbená káva či čaj.

Inovatívne uhlíkové filtre na rastlinnej báze účinne odstraňujú chemické látky, ako sú chlór, liečivá, pesticídy, olovo, ortuť, PFAS/PFOS, prchavé organické látky a tiež zabraňuje rastu biologických kontaminantov - detailné výsledky nájdete TU.

 

Dva typy filtrov

LARQ ponúka pre kanvice dva druhy filtrov, ktoré sú testované podľa noriem NSF/ANSI 42, 53 a 401. Sú založené na rastlinnej báze a účinné proti širokej škále znečisťujúcich látok. Samotné filtre vydržia až o 50% dlhšie ako filtre popredných značiek. V priemere na jedno použitie prefiltruje cez 200 litrov vody.

a) Basic filter je určený na zabezpečenie dobrej chuti vody a odstráni z vody chlór, ortuť, kadmium, meď a VOCs.

b) Advanced filter okrem vyššie uvedených kontaminantov odstráni z vody aj olovo, pevné častice, benzén, PFAS/PFOA a liečivá.

 

Použitie kanvice

1) Po rozbalení krabice kanvicu umyte.

2) Najskôr je potrebné kanvicu nabiť. Že je plne nabitá zistíte tak, že svetlo na viečku svieti zeleno (nepreblikáva). Čistiaci modul je možné z kanvice vybrať. Jedná sa o cca 13 cm dlhý a 3 cm široký valec, ktorý sa nabíja USB káblom so špeciálnou magnetickou koncovkou (súčasťou balenia). Správne napájanie spoznáte tak, že sa svetlo pomaly rozsvieti a pomaly zhasína. Akonáhle svetlo iba svieti, je kanvica 100% nabitá. Odporúčame plné nabitie, aby sa všetko správne naštartovalo.

3) Pred prvým použitím vyberte filter z obalu a namočte ho na 10 minút do vody.

4) Nainštalujte filter do nádržky a nasaďte viečko filtra. Veko by malo zapadnúť na svoje miesto. Naplňte zásobník vodou z vodovodu. Vylejte prvú dávku vody.

5) Režim PureVisTM sa automaticky aktivuje po úplnom naplnení džbánu LARQ PureVisTM. Modrá kontrolka dýchania signalizuje, že LARQ Pitcher PureVisTM filtruje.

6) Tridsaťsekundový cyklus PureVisTM je možné aktivovať aj ručne stlačením tlačidla.

5) Ak kanvica 2x blikne na zeleno, tak je nutné zdroj dobiť.

6) Ak sa rozsvieti červené alebo fialovo svetlo, tak sa niečo pokazilo a je nutné nás kontaktovať.

Liter vody sa filtruje cca 4 minúty
Jeden filter stačí na 200 litrov vody
Jednoduchá manipulácia
Ocenenie Red Dot Design Award 2022

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu