Športová fľaša na vodu s binchotánom BLACK+BLUM eau good duo - sivá/modrá 700 ml

Športová fľaša s tradičným japonským binchotanovým filtrom BLACK+BLUM Eau Good Duo je vyrobená z BPA-free Tritanu (kopolyester bez obsahu bisfenolu A - BPA). 

Môžeme doručiť do:
14.6.2023
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: 3078
Značka: BLACK+BLUM
29 € / ks 24,17 € bez DPH
Kategória: Filtračné fľaše
Hmotnosť: 0.3 kg
Farba: priehľadná, šedá, modrá
Materiál: plast
Objem: 700
Používateľ: muž, žena, unisex
Termo: nie
Vhodné na: voda
Vhodné pre horúce nápoje: nie
Výhody nákupu

Športová fľaša na vodu s binchotánom BLACK+BLUM eau good duo - 700 ml

 

Športová fľaša s tradičným japonským binchotanovým filtrom BLACK+BLUM Eau Good Duo je vyrobená z BPA-free Tritanu (kopolyester bez obsahu bisfenolu A - BPA). Binchotanová tyčinka sa do fľaše umiestňuje tak, že fľašu stlačíte a roztiahnete - tyčinka je potom opretá jedným koncom o dno fľaše a druhým zapadne do tvarovaného výčnelku.
Bez binchotanového filtra môžete fľašu EAU GOOD Duo užívať ako bežnú športovú fľašu. Do fľaše potom môžete pridávať napr. aj kúsky ovocia na dochutenie vody. Infúzna mriežka, ktorá je súčasťou skrutkovacieho viečka, zaistí, že sa kúsky ovocia nedostanú k hubičke fľaše a nezabránia tak pitiu.

Fľaša EAU GOOD Duo a všetky jej súčasti je možné mať v umývačke. Na rozdiel od bežných športových fliaš je fľaša EAU GOOD Duo kompletne rozoberateľná a všetky diely ľahko čistiteľné.

 

Vlastnosti produktu:

 • Celkový objem: 700 ml
 • Hmotnosť balenia: 220 g
 • Rozmery: 82 mm x 82 mm x 242 mm
 • Balenie 1ks.
 • Dodávané binchotány sú už umyté a pripravené ihneď na použitie.
 • Binchotan nikdy nečistite saponátom alebo mydlom.
 • Binchotan užívajte iba s čistou kohútikovou vodou. Nepoužívajte v ochutených nápojoch alebo džúsoch!
 • Ak budete čistiť fľaše a karafy, binchotan vždy vyberte.
 • Vriaca voda odstraňuje z binchotanu absorbované nečistoty. Prípadné drobné čiastočky a úlomky dreveného uhlia plávajúce vo vode môžete bez obáv prehltnúť
 • Tablety aktívneho uhlia sú predpisované na liečbu hnačiek, trávenia a nadúvania. 
   

Binchotana BLACK+BLUM
Japonský Binchotan bol inšpiráciou pre Dana Blacka a Martina Bluma z londýnskeho dizajnového štúdia BLACK+BLUM, ktoré produkuje výrobky inšpirované japonskou kultúrou (bento).
Pre svoju značku navrhli kolekciu fliaš a karaf s francúzsko-anglickým názvom – Eau Good. Ich "Dobrá voda" využíva tradičnú japonskú filtráciu binchotanmi z vlastnej certifikovanej produkcie (binchotan).

Dodávané tyčinky binchotan značky BLACK+BLUM sú vyrábané vo veľkosti vhodnej pre použitie vo fľašiach Eau Good. Môžete ich ale použiť s akoukoľvek fliaš, karafou alebo krčahom. V prípade sklenených nádob najprv naplňte nádobu kohútikovou vodou a do plnej nádoby binchotan opatrne vložte. Nikdy binchotan nevhadzujte z výšky (tyčinka je ťažká a tvrdá a mohlo by dôjsť k poškodeniu skla). Do plastových (tritánových) fliaš Eau Good najskôr vložte tyčinku (nádobu stlačte tak, aby sa binchotan vo fľaši pevne usadil) a následne nalejte vodu.
Pre ľahšie použitie sú dodávané aj binchotány so stabilizačným nerezovým drôtikom, ktorý zaistí pevné usadenie binchotanu v akejkoľvek nádobe bez rizika jeho vypadnutia pri rozlievaní vody (binchotan s drôtikom).

Viac informácii o binchotane - jeho účinkoch a vlastnostiach si môžete prečítať aj na našom blogu v článku Binchotan - čierne uhlie s hodnotou zlata.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu