Dezinfekčný roztok viacúčelový, 1l CHICCO

Chicco dezinfekčný viacúčelový roztok slúži na dezinfekciu dojčenských fliaš, cumlíkov, upokojujúcich cumlíkov, hračiek...

Môžeme doručiť do:
25.10.2021
Skladom
Kód: 2000
Značka: Chicco
7,99 € / ks 6,66 € bez DPH
Kategória: Chicco®
Hmotnosť: 0.3 kg

Chicco dezinfekčný roztok viacúčelový, 1l

Chicco dezinfekčný viacúčelový roztok slúži na dezinfekciu dojčenských fliaš, cumlíkov, upokojujúcich cumlíkov, hračiek, hryzačiek, jedálenských príborov a iných výrobkov z plastu a železa, ktoré prichádzajú do kontaktu s dieťaťom.

Roztok má vysoko účinné zloženie účinné proti baktériám, plesniam a vírusom, na mikrobiálnu dekontamináciu všetkého, čo prichádza do kontaktu s dieťaťom, kovu aj plastov, ako aj fliaš na kŕmenie, cumlíkov, hračiek atď.

• Efektívne a rýchle riešenie dezinfekcie. Dokonale nahradí tepelnú sterilizáciu vyváraním, alebo sterilizáciu v pare.

• Ideálne aj na produkty, ktoré nie je možné tepelne sterilizovať napr. chladiace hryzačky, či detský príbor s časťami z kovu.

• Praktické riešenie aj na cesty, dovolenky či iné výlety mimo domu, kde nemusíte zo sebou nosiť žiadne sterilizačné zariadenie.

• Bez zápachové zloženie.

• Bezpečné a vhodné už od narodenia.

 

Obsah balenia 1l koncentrovaného roztoku. Vystačí na cca 50 sterilizácií. Stačí len zmiešať s vodou v určenom pomere a nechať sterilizované predmety 60 minút v kúpeli. Následne opláchnuť tečúcou vodou. Mix sterilizačného roztoku je účinný po dobu 24 hodín, následne je potrebné zarobiť nový.

 

 

 

Chicco dezinfekčný roztok má bez zápachové zloženie a teda neovplyvňuje chuť ani vôňu dezinfikovaných výrobkov. Jeho použitie je veľmi jednoduché,

kde podľa návodu zmiešate odmerku roztoku s tečúcou vodou a vzniknutý roztok postačí na sterilizáciu všetkého potrebného počas 24 hodín.

Raz za 24 hodín je potrebné kúpeľ vymeniť. I čas sterilizácie je krátky a závislí od predmetu sterilizácie. Pohybuje sa v rozmedzí 30 až 60 minút.

 

Chicco dezinfekčný roztok je bezpečný aj pre tie najmenšie deti a pomáha ich chrániť pred nebezpečím vírusov a baktérii.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: